Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha az ÁNTSZ nem...

Mi van akkor, ha az ÁNTSZ nem ér el engem kontakt ügyben?

Figyelt kérdés

Az osztályban megint lett egy pozitív.


Legutóbb amikor volt, (1 hónapja) akkor anyámat hívták, hogy felmérjék a kontaktokat.

Az a srác sajnos azóta rosszabbul lett, a bal tüdeje már összeomlott, jelenleg nem tagja az iskolának. Ilyen súlyos helyzetnél kiveszik az iskolából.


Most megint lett egy valaki, és szóltak, hogy mostantól KIZÁRÓLAG minket fognak keresni.


namost. az én telefonom csinál néha olyat, hogy nem csörög, nem is jelez, aztán dob egy üzenetet, hogy nemfogadott hívásom volt erről a számról...

Ez elég gyakori, attól félek, hogy amikor ma keresnek nem fogok tudni róla.


Vissza lehet hívni azt a számot?


16/f


2020. okt. 5. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg fognak találni, ne aggódj. Ha nem érnek el telefonon, kimennek személyesen, egyébként postán is ki fogják küldeni a teendőket.
2020. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ja jó. Tehát akkor nem dől össze a világ, ha épp nem tudom felvenni...

Érdekes először nem volt semmi postás dolog. se email. Azért is aggódom ennyire. csak telefon, adategyeztetés és ennyi.

Rendőrök jöttek ellenőrizni és piros cédulát ragasztani.

2020. okt. 5. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!