Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezelnétek? Többi lent!

Hogy kezelnétek? Többi lent!

Figyelt kérdés
El kellett költöznünk, ami a gyerekemnek óvodaváltással is járt. Éppen, hogy megtanulta jelezni ha wc-re kell menni, ment is, szólt is. Az óvoda váltás, az új arcok, óvónők és gyerekek, ezt a folyamatot picit megzavarták és a gyermek megint elkezdett bepisilni és bekakilni. Mondták, hogy érzékeny azért reagál gy, semmi gond, természetes, fogja újra mondani ha kell neki és nem várja meg míg "baj" lesz. Egyik nap arra érkeztem az óvodába, hogy az egyik óvónő a gyerek ruháit összecsomagolta egy nagy darab egészben lévő fekáliával. Mondtam, hogy erre ugrik az ÁNTSZ, bomlik, nem valami higénikus, readásul parasztság is, így elcsomagolni, ennek a wc-ben a helye. Azóta persze én vagyok a rossz anya, hogy ezt szóvá merészeltem tenni. De a bomló fekália kint a az óvodai csoport előterében az oky. És hogy én ezt szóvá merem tenni, hát mit képzelek én. Azóta a gyereken vezetik le és állandóan bűntetésben kell ülnie, pedig semmi rosszat nem csinál. El van szeparálva a gyerekektől. Hogy képzelik ezt? Mi a rendwess lulva anyukámért ilyen gonoszak az emberek, ha valakinek igaza van???

2019. jún. 3. 08:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy természetesen nagyon megvisel érzelmileg az emberek rosszindulata. Mikor megkérdeztem a bent lévő óvonőt kezemben azzzal a zacskóval, amiben a fekália és a gyerek ruhái voltak, hogy ez micsoda a válasz az volt, hogy nem én voltam. Tényleg ba.om a szád? Kicsit sem ez volt a kérdés, de nem feltűnő hogy ez volt a válasz.... Őszintén hol élnek ezek?
2019. jún. 3. 08:39
 2/2 anonim ***** válasza:
Jelezd az igazgatónál, ha az óvónőket vagy dadust/az ilyen dolgokat általában ők intézik/ nem érdeklik, hogy nem higiénikus és bármit elkaphatnak a gyerekek..egyáltalán tud-e arról, hogy így pakolják oda a balesetes cuccokat/szinte biztos vagyok benne, hogy nem/
2019. jún. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!