Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akiknek zöld,kék,narancssárga...

Akiknek zöld,kék,narancssárga hajuk van vagy extrémebb félkopasz,hol kapnak munkát?

Figyelt kérdés
Nem,nem tartozom közéjük csak kíváncsi vagyok,mert pl kávézókban ilyen csinos kirakatbábukat vesznek fel általában.

2020. okt. 5. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Nekem a fejem körbe van tetovalva és bankban vagyok...

Jobb fonoksegnel a színes haj se fog számítani, hanem a szakmai tudásod.

2020. okt. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Ahol szegecselik, fúrják-faragják, festik az embereket. Fodrászat. Tetováló szalon. Olyan helyeken, ahol nem feltétlenül kell a munkavállalóval együtt mutatkoznia a munkáltatónak vagy teljesen önállóan kell a munkát végezni. Lényegében csak az a része kényes ennek, ha jól fizető ügyfelekkel kell közvetlen kapcsolatba lépnie a fura küllemű embernek.
2020. okt. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Itthon vagy nyugaton? Itthon a normális helyeken senkit nem érdekel, szóval infós területen belül bármivel foglalkozhatsz bisztosan, ez saját tapasztalat. Nyugaton meg senkit nem érdekel, mert a külsőd nem határoz meg és nincsenek ilyen visszamaradott gondolkodású emberek.
2020. okt. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Ismerek olyan nővérkét a helyi sztk-ban, akinek a haja jobb oldalon fekete, bal oldalon rózsaszín, és senki nem szól be neki.
2020. okt. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Volt ilyen raktárosom...

Most van piercinges, agyontetovált.

Az, hogy ki hogy csúfítja el magát másodlagos amíg normálisan végzi a munkáját.

2020. okt. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a fogorvosom van agyontetoválva, az ügyvédem meg "félkopasz", extrém hajú. Remek szakember mindkettő. De ismerek még 1 agyontetovált embert, ő üzletkötő egy multinál. Szerintem a legtöbb helyen nem azt nézik, hogy hogy nézel ki, hanem hogy milyen tudás van mögötted.
2020. okt. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
89%
Én sötétkék hajjal és tetkókkal nyelvész vagyok, dolgozom egyetemen és cégeknek is. Hasonló kaliberű embereket láttam már orvos, fogorvos, óvónő, banki ügyintéző, futár, fodrász, szakács, mérnök, ápoló, informatikus pozíciókban meg számtalan más helyen, amire már nem emlékszem. Megfelelő szaktudás esetén ma már nem igazán lényeges a külső.
2020. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Jelenleg kékes-lilás-rózsaszínes a hajam, sőt ezen kívül van egy csomó látható tetoválásom is. Egy technológiai multicégnél vagyok projektvezető.
2020. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!