Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen doktor Sipos Pál?...

Milyen doktor Sipos Pál? Miből doktorált? A tévés Sipos Pálról van szó, nem a tudós névrokonáról. Valaki tud esetleg egy szakmai önéletrajzot tőle? Sehol nem találom.

Figyelt kérdés
Sipos Pál 2003-2010 között a köztévében, az MTV Örökös Tag alapítványában, cikkekben és a Budapesti Kommunikációs Főiskolán is mint dr. Sipos Pál szerepelt. Ebből az alapítvány és a főiskola a leginkább problematikus, mert a bíróság a doktori előtaggal jegyezte be kuratóriumi tagként, és a főiskola még 2014-ben is dr. Sipos Pál nevével hirdetett kurzust. Ezért szeretném megtudni, hogy miből doktorált.

2020. okt. 6. 02:06
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Ahogyan az Epipót elnéztem, plusz hallottam ezt azt, leginkább pedofíliából. Egyébként ha egyáltalán létezett doktori címe, azt a nyolcvanas években szerezhette az akkori szabályok szerint. Magyar szakos tanár volt, gondolom, valami bölcsészdoktorija van...
2020. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Láttam, nem mindenkinek tetszett az a válasz, hogy pedofíliából doktorált. Nagyon jól tudom, hogy még mindig él és virul az a brancs, aki ezt a manipulatív és személyiségzavaros fickót mentegetni és mosdatni próbálja. Elég kapcsolatot szerzett magának az idők folyamán. Azonkívül elég szégyen, hogy a gimi akkori igazgatónője és a tévé későbbi vezetése mind-mind igyekezett homokba dugni a fejét, csak ki ne derüljön valami szégyenteljes... A tábor ezzel együtt kiváló találmány lehetett volna, ha nem lett volna ez a kísérőprogram, amiket éjszaka műveltek Sipos és a beavatottak. Nyilván abban a kommunista légkörben üdítő színfolt és izgalmas kísérlet volt ez az egész, de azt gondolom, alapból gyanús lenne egy olyan tábor ma már, amiről hallgatást kell fogadni,ahol valamilyen isteni guru a táborvezető, akit szentként tisztelünk... Sipos egyszerűen gyáva és manipulál, megnyugodott, hogy a törvény már őt nem éri utol, a szememben egy hasadt személyiségű ember, aki egyszerűen nem érzékeli, hogy mit művelt.
2020. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az abuzáló Sipos Pál? Mivel magyartanár volt, nyilván irodalomtudomány vagy ilyesmi. #2, egyetértek, bár az eltusolás szerintem inkább a suli jó híre miatt történt, ennek ellenére sajnálom hogy ilyen könnyen megúszta.
2020. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!