Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok nők,szeretnétek kisbabá...

Lányok nők,szeretnétek kisbabát csak nem lehet vagy nincs még kitől?

Figyelt kérdés
kort is írjatok,és miért nem

2020. okt. 7. 15:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%

Majd egyszer igen, de az nem most lesz még. Olyan 6-7 év múlva esetleg, ha megtalálom hozzá a társamat. Mondjuk erről már egy ideje letettem és nem is érdekel az egész párkapcsolat téma. Viszont azon nagyon gondolkoztam egy időben, ha nekem nem lesz párom tényleg, de az anyagi helyzetemet addigra feltudom tornázni fix és jó szintre, akkor egyedül vállalok egy gyereket. Vannak már ilyen sperma bankok meg hasonlók. Kinek kell férfi, az összes megbízhatatlan és a végén félrek*r szóóval nincs szükségem rájuk közvetlenül.

26

2020. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy elég fura ismerkedési mód de ok :D
2020. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Én is letettem a párkapcsolat témáról, de nem azért, mint az 1. válaszoló, illetve nem is a kapcsolat hiánya miatt nem fogok vállalni. Egyszerűen nincs bennem anyai ösztön, sőt, kifejezetten idegességet és undort vált ki belőlem egy gyerek közelsége. Nem tudnám magamat elképzelni terhesen/szülés közben/szülés után, egyszerűen szürreális.

Ha vállalnék gyereket, azzal senki nem járna jól. Én egy idegroncs lennék, a gyerek meg szeretet nélkül nőne fel, és így legalább nem kell ennek kitennem. Sajnos tudom milyen érzés.

20

2020. okt. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
#3 Sok pasi van, aki szintén nem akar gyereket
2020. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
#4 Tudom, mint ahogy írtam, letettem a párkapcsolat témáról, de nem a gyerekvállalás miatt.
2020. okt. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%

Nem akarok gyereket, bár még nem most aktuális nálam a dolog.

Egyáltalán nem vágyom arra, hogy anyuka legyek, sőt. Nem szeretem a babákat és a kisgyerekeket, a legtöbbször idegesítenek.

2020. okt. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én valahogy így vagyok :)
2020. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem akarok. Soha nem volt bennem anyai ösztön, már 30 felett járok és most sincs. Ennél több indok nem is kell, nem kell minkinek szaporodnia és nem kell mindenkinek ugyanazt a sablonos életutat követnie.
2020. okt. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
30%
#8-as mesèlj nekem mitöl sablonos èletút egy gyerek vállalás?
2020. okt. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
9 Miért, talán nem az a társadalmilag elfogadott szokványos életút, hogy az ember felnő, dolgozik, megházasodik, gyereket vállal? A csapból is ez folyik, de ettől függetlenül senkinek nem kell ezt az életutat választania, csak azért, mert az emberek többségének ez a normális.
2020. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!