Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen volt a napod? És miért?

Milyen volt a napod? És miért?

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
rossz - családi vita is volt , nem volt jó a suli sem. ennyi.
2020. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen dolgoztam úgyhogy sz ar.
2020. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú és unalmas. Mint mindig.
2020. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Felemás.


Összességében elviselhető - ez utóbbi ténymegállapítást a kora esti "szokásos randinkra" értettem...

2020. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ott kezdődött a nap, amikor hajnali 1-ig forgolódtam, mert agyaltam a már megírt nyelvvizsgámon, aztán délelőtt írtam egy zh-t - ami nem sikerült.🙃 De azért történt jó is, mert néztem egy egész jó kis sorozatot, itthon vagyok és próbálom összekapni magam.🙂
2020. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Összességében jó.
2020. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egész kellemes.

Odakint fújt a szél és zuhogott az eső, én pedig meggyújtottam pár mécsest a szobámban, elheveredtem az ágyon és az Októberi vidék c. könyvet olvastam, Ray Bradburytől.

Rég volt már ilyen nyugis napon, amikor órákon keresztül tudtam zavartalanul olvasgatni.

2020. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Rossz.

1 hete szakítottunk a társammal 4 év után, azóta elég rossz minden napom, mert nem bennem múlt el a szeretet.

Anyukámat pedig hirtelen kellett műteni, hirtelen fellépő súlyos betegség miatt.

Az idő is lehangoló volt.

A nap végét megkoronázandó majdnem megfulladtam ivás közben.

2020. okt. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem a legjobb: frontérzékeny vagyok és ma eléggé fejfájós és rosszkedvű voltam. Kitűztem magamnak egy célt, hogy addig el szeretnék jutni a mai tananyaggal, de sajnos nem sikerült.. A nagyja megvolt, de mégis zavar.
2020. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kicsit unalmas volt.

Párommal fent voltunk reggelig, aztán délután három körül keltünk, lustàlkodtam, aztán pakoltam, ő ment dolgozni, én meg mentem haza, egy darabig el is vitt, majd busszal haza jöttem. Itthon csináltam palacsintát, majd sült krumplit is később, most fetregek, mert aludtam egy kicsit, nagyon fáradtnak éreztem magamat, ősszel mindig elkap ez a folyamatos fáradtság. :/ Próbálom a vitaminokat pótolni, meg többet kimozdulni, és így kicsit jobb. Most gondolkodom, hogy holnap mit főzzek, meg megkívántam egy jó kis édességet. Hamarosan születésnapom, arra hangolódom.

2020. okt. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!