Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok nektek mílyen érzés ha...

Lányok nektek mílyen érzés ha megbámulják a feneketek vagy visszafprdulnak utánnatok az utcán?

Figyelt kérdés
2018. júl. 23. 08:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
81%

Nekem olya elismerő érzés, hogy “dejó, akkor nem csak elhitetem magammal, hogy jól nézek ki”

23/nő

2018. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha egy pasi az utcán elmegy mellettem megfordul és azt mondja: Hú micsoda segg!

Na én ugyanezt gondolom róla csak közben a pofáját nézem. :-)

2018. júl. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Ha velem egykorú, picivel idősebb teszi ezt, nem bánom...természetes. Viszont ha ilyen 50+-os szőrösfülü nagypapák teszik mindezt, rendesen lever a víz...Értem én, hogy “fiatal pipi” vagyok, de azért tudjuk már, mi a korosztályunk.
2018. júl. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Azért az 50+ korosztály még nem szőrös fülű papik... xD
2018. júl. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
67%

Számomra ez nem elismerés, inkább ijesztő és kiábrándító.

Ha valakinek szimpatikus vagyok, az dicsérje a hajamat, vagy a szemem színét, de ne a fenekemet!!

2018. júl. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
#3. Nem gondolom, hogy bármi közöd is lenne hozzá, hogy ki mit néz! Maradj otthon és senki nem bámul meg, vagy öltözz zsákruhába, ha zavar!
2018. júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Leszarom. Tudom hogy jo, igy nem nagyon van szuksegem megerositesre
2018. júl. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy látja a lány, hogy megnézik a fenekét és visszafordulnak utána ha ő nem azt nézi hogy megnézik -e?
2018. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Leszarom, ki néz meg, ha annyira tetszik, bámulja, van párom, nem foglalkozok másokkal.
2018. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

Én úgy érzem magam mint valami űrlény.

Mármimt,nagyon érdekelne mi a fene van..

Én is látok helyes pasikat,de sose nézem őket,nem is fordulok utánuk. Vannak azt jól van mit nézzek.

Ha megy a fenekem nézik az egyenesen zavar,mert van aki úgy néz,hogy már vetkőztet a szemével ami kellemetlen.

Meg szerintem nem is illik bámulni. Ha valaki bámul pl mozgássérültet érdekes arra minden gyerek meg van tanítva ,hogy ne bámulja őket..illetlenség.. De arra viszont nem nagyon nevelnek senkit,hogy psszt..ne bámuld már a lányok fenekét.

Ugyhogy ha engem bámulnak az irritál,és egyben picit modortalan.Fölleg ha még elemeznek is. Az fölleg zavaró,mert olyan mintha valami válogatáson lennék.

Jáh annak jó a segge az 5 pontos, na mézd..annak is jó de az már csak 4 pontos,vannak akik így selejteznek.

2018. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!