Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A következő 2 évben kipusztul...

A következő 2 évben kipusztul az emberiség?

Figyelt kérdés
Sok helyről hallom.
2020. okt. 8. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell minden röhejes baromságot elhinni.

Ja, és én sehol se hallottam, még az RTL híradóban se mondták be. Akkor most mi van? 😏

2020. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ha TV-től és hírekből vársz igazságot, ott már rég baj van.
2020. okt. 8. 11:39
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindenesetre fél évente írok egyet ide, kíváncsi vagyok igaz lesz-e a jóslat.
2020. okt. 8. 11:49
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Számold össze, hogy eddig hány bejelentett apokalipszist éltünk túl, szerintem ez se lesz másképp :D
2020. okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:) Csak ez nem apokalipszis vagy aszteroida, hanem ember csinálta fatális káosz, ami még egy vírust sem tud megállítani.
2020. okt. 8. 12:15
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Megint akcios volt a varázsgömb?
2020. okt. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Én nem (csak) a vírus miatt aggódnék leginkább, mert bár ezzel se törődik senki (mindenki utazgat, bulikázik stb.), de azért van egy másik dolog ami még nagyobb eséllyel irthatja ki az emberiséget pár évtizeden belül (ha a két év azért erős túlzás is): a globális felmelegedés. Konkrétan senkit se érdekel, vágjuk a fákat, építjük be a területeket, szaporodunk, pöfögtetjük a kocsikat, közben ár most jó eséllyel visszafordíthatatlan. És érdekel valakit? Senkit. A zöld pártok rendre 0 é 1% között kapnak szavazatot. Egyik oldalon csak a migráns meg a Soros, másikon meg az LMBTQXKYZF jogok meg a fekete jogok amik érdeklik az embereket, Miközben egyik sincs 1% olyan fontos se mint a Föld pusztulása. Se összelopott milliárdokon dőzsölni, se fekete jogokért küzdeni nem lesz hol ha kipusztul a Föld, csak úgy szólok a sok okosnak...
2020. okt. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudni, de jobb lenne jónak lennünk, hogy ez ne történjen meg.
2020. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Alapból egy jóslatot a 21. században hogyan lehet elhinni? Vagy akár félig is elhinni? Nem, nem fog semmi se történni, ugyan úgy élünk majd tovább.

Ha nem tudod elhinni, hogy a jóslatok nem valós dolgok, akkor hiába írunk neked bármit, mert vagy tanulatlan vagy, vagy szimplán hiszel az ilyen hülyeségekben.

2020. okt. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!