Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokat gondolkoztam és arra...

Sokat gondolkoztam és arra jutottam, hogy a legtöbb embernek nem szabadna létezni, vajon erre a következtetésre jutottak az illuminátusok is?

Figyelt kérdés
Nos egyetlen okból kifolyólag: nincs az életüknek VALÓDI célja , amely az emberiség jövőjét szolgálná és lehet még nekem sem szabadna léteznem. Elnézem a mai fiatalokat a közösségi oldalon és mint akiket a fogyasztói társadalom gyártott le. Egyszerűen nevetséges. Nem szól belőlem semmiféle érzelem, teljesen hideg következtetés ez.

2015. aug. 2. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Így van! Azért akarják leredukálni a népességet, hogy csak a leggazdagabbak éljenek.
2015. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
itt nem a gazdagságról van szó, hanem a hasznosságról, arról, hogy a legtöbb embernek létezésének nincs valódi célja
2015. aug. 2. 18:38
 3/11 A kérdező kommentje:
ember*
2015. aug. 2. 18:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Miféle "célok" amikről beszélsz? Egy olyan világban élsz ahol gyakorlatilag majdnem minden szubjektív csak azért kérdem
2015. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled. Én valahogy a gazdagokat/politikusokat sosem tudtam gyűlölni annyira mint a közembereket/hírességeket. Bármi rosszat követtek el. Egyszerűen azokon az embereken az látszik, hogy ésszel cselekednek valamiféle céllal, míg a közemberek olyanok mint az állatok, és mindegyiknek van valami olyan negatív tulajdonsága amit alap esetben már oviban ki kellett volna nőni.
2015. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az illuminátusok egy ostoba német/osztrák agyszüleménye akit nem vettek be szabadkőművesnek és bosszúból alapított egy "klubot" a tanítványaiból, akik csak azért nem mertek kilépni, mert mindnekiről titkokat tudott


semmire nem jöttek rá. azt mondta nekik, a kultúrát fogják terjeszteni, aztán rájöttek, hogy kamu



amit mondasz más emberekről az meg túlzás és bunkó

2015. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

utolsó bocsánat, teljes mínuszt akartam adni,

hát nem látod át?

mi mindent elveszünk a természettől önzően és felét sem adjuk vissza?

hát nem látod, hogy pusztul el az a világ ami minket eddig táplált?

nem látod az önző embereket, akik csak a profitot látják mindenben?

nem látod a rengeteg fiatalt, akik a médiának és a fogyasztói társadalomnak köszönhetően ketrecben élnek és néhány dologra lettek összesen leredukálva?

B@ szás , leszedálni magukat minden buliban, talán karrier, önimádat és internet?

A legtöbb azt sem tudja mi megy körülötte a világban és állítólag már akkor is késő lenne, ha legalább a felük észrevenné magát? Hogy pár év és nem lesz hol primitívkedni? Illetve lesz, csak a túlélésért kell ősemberest játszani? Persze, ha túlélnek...

Bocs a vége már kicsit konteós lett, de van sajnos némi valóságalapja, egyébként mostanában nem szoktam tévedni ....

2015. aug. 2. 21:56
 8/11 A kérdező kommentje:
illetve ez kimaradt: a mai fiatalok többsége ösztönlény, önálló gondolatuk sincs nagyon, mindig volt valami szájbarágó szilárd körülöttük aki megmondta mit csináljanak, az elektronikus világ keblén nőttek fel, enerváltak, érdeküket vesztettek, nagyobb tért nyert náluk ösztöneik hajszolása mint a közösségi érdekek.
2015. aug. 2. 22:03
 9/11 anonim válasza:

Szervusz kedves kérdező!


Meglátásaidban részben osztozom! Meggyőződésem, hogy léteznik az Illuminati, talán más névvel de létezik! Géniuszok! Társadalom mérnökök ha szabad így fogalmaznom! Oly módon tervezik meg tetteiket, mely egy új világba viszi az emberiséget! Oda kik jutnak el, kérdéses! Mindenesetre megfigyelhető az inteligens tervezettség! Megtiszteltetés lehet a soraik közé tartozni és nagy felelőségget hordoznak a vállukon! Mindenesetre izgalmas időszakban élünk! Akinek van szeme az lásson, mert a többség néz de nem lát!


Üdv!

2015. aug. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Üdv, talán beavathatnál, úgy látom valamire célozni akarsz ezzel.
2015. aug. 18. 01:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!