Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek egyesek furcsán,...

Miért néznek egyesek furcsán, ha olyan helyen hordok maszkot, ahol a szabályok szerint nem kötelező?

Figyelt kérdés

Utcán, aluljáróban pl.

Mi olyan furcsa ebben, ha valaki ilyen helyeken maszkot hord?


2020. okt. 9. 06:22
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Jó kérdés. Ezen a ponton szerintem már az fura, ha valaki furának találja a maszkviselést.
2020. okt. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Azért fura nekik mert sajnos több a hülye birka akik csak azt hajtogatják amit mástól hallanak: "a maszk nem véd" és hasonlók.

Fura nekik a normális ember, aki hordja a maszkot.

2020. okt. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Hát mert a legtobben örülünk ha végre levehetjuk hosszas bordás után.
2020. okt. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
+ tényleg nem a maszk fog első sorban megvédeni hanem pl hogy nem tolongsz a glamour napi akciók miatt a boltokban. De az már túl nagy áldozat a legtöbb embernek.
2020. okt. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom, de engem nem is érdekel. Ha hideg van, akkor melegít legalább, így van, hogy az utcán is rajtam van reggelente, vagy ha fázom.
2020. okt. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Rajtam is rajtam van szinte mindig, amikor nem itthon vagyok. Ha leszállok a buszról és nagyon max. 5 perc, amíg besétálok az épületbe, ahol épp dolgom van, ahol úgyis megint fel kéne vennem, arra az 5 percre már minek vegyem le? Illetve párszor előfordult már, hogy huzamosabb ideig sétáltam valahová és elfelejtettem levenni, mert engem nem igazán zavar. De nem vettem még észre, hogy bárki is hülyének nézett volna emiatt. Egyszer pár hete valami részeg csávó átordibált az út másik oldaláról és csak pár szót értettem ki belőle és úgy hallottam, mintha a maszkról ordibált volna valamit (én voltam az egyetlen a buszmegállóban, szóval valószínű, hogy nekem üvöltözött), de ez se biztos. Ezen kívül még nem ért semmiféle "attrocitás" a maszkviselés miatt.
2020. okt. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!