Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik országban élnél legszív...

Melyik országban élnél legszívesebben? Vagy melyik országban születtél volna meg legszívesebben?

Figyelt kérdés
Kérném hogy ha lehet, indokold is meg válaszod, hogy miért.

2020. okt. 9. 20:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%
Azok az emberek, akiket mocskos csövesnek nevezek, semmi nem kényszeríti arra hogy összeguberált haszontalan kacatokból szeméthegyeket építsenek a közterületekre.
2020. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
@11 Nyilván azt leszámítva, hogy egészen konkrétan nulla támogatást kapnak és ha egyszer lecsúszol, ott is maradsz. A hajléktalanok dehumanizálása az egyik leggusztustalanabb dolog, amit ember elkövethet, gondolkodjunk már.
2020. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Norvégia:) De jó itt, Németországban:D
2020. okt. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, az első és a 3. válaszlehetőség közt vacillálok nagyon.

Ugye alapon nekem is Nyugat-Európa jönne be leginkább, Svájc, Ausztria vagy UK a legszimpatikusabbak, jólét, fejlettség, demokrácia, festői környezet sok helyen, ami az álmom.

Viszont az USA meg a lehetőségek hazája, és mivel nekem forgatókönyvírói ambícióim vannak, ott lenne a legjobb esélyem érvényesülni. Meg oda vannak összegyűjtve a világ legjobb női, és rohadt sok a látnivaló is.

Ahová akkor se mennék ha fizetnének, az Ázsia. Őszintén nem értem mitől van oda úgy mindenki. Nyomor, betegségek, hőség, diktatúrák, beszélhetetlen nyelvek, ferdeszeműek mindenhol...

2020. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
25%
@14 Például nem mindenki ferdeszeműző rasszista szerencsétlen.
2020. okt. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!