Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik országban élnél legszív...

Melyik országban élnél legszívesebben? Vagy melyik országban születtél volna meg legszívesebben?

Figyelt kérdés
Kérném hogy ha lehet, indokold is meg válaszod, hogy miért.

2020. okt. 9. 20:09
A kérdező szavazást indított:
Egy nyugat-európai országban (Németo., Franciao., UK. stb.)
Egy dél-európai országban (Olaszország, Spanyolo. stb.)
Az USA-ban
Egy latin-amerikai országban
Egy ázsiai országban
Ausztráliában vagy Új-Zélandon
Egy afrikai országban
Egy szigeten a világ végén
Legszívesebben nem születtem volna meg
Tökéletes nekem Magyarország is
48 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
USA, nyilván valamelyik normálisabb városban, és ottani viszonyokhoz képest jó anyagi körülmények között. Azért mert az USA a világ közepe, minden ott történik ami számít.
2020. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%

Magyarország tökéletes, mert amúgy nekem is USA lenne, de elég gagyi az oktatás, sokba van.

Így viszont akkor lépek le, amikor akarok.

2020. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Eszak Europa nem jatszik? Vagy az vagy Nyugat Europahoz tartozik ebben a sorban?
2020. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Literálisan USA a legrosszabb választás. Nem szeretnék inzultálni senkit, de vagy nem tudtok semmit az USA-ról vagy nem tudom megérteni a gondolkodásotokat. Nyugat eu sokkal biztonságosabb, élhetőbb, olcsóbb (főként az eü miatt), jaaah és jobb az eü is, mert hiába nem ingyenes még ráadásul nem is a legjobb az eü a tengerentúl. Amerika már rég nem a lehetőségek hazája, ti nagyon leragadtatok a 80-as 90-es években.
2020. okt. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Delkelet-Azsia.


Nem ide szulettem, de 30 eves korom ota itt elek.

2020. okt. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%

Csatlakoznék az ötöshöz, Vietnámban vagy Malajziában simán élnék. Hiába relatíve szegény országok európai mércével mérve, de szerintem ezerszer jobb az életminőség egy csomó szempontból. Az évi napsütéses órák száma összevethetetlenül magasabb, a környék nemzeti konyhái ezerszer egészségesebbek, mint mondjuk a rántott zsírozott tejfölt nyúljás pacalba tunkoló magyar, vagy az egy csirkemellet három kiló vajban kisütő francia. Az emberek is kedvesebbek.


Az USA szót sem érdemel, nemzeti szinten népszerűsített szociopátia és fegyvermánia, elfogadhatatlan egészségügyi rendszer, rezervátumokba kényszerített őslakosság. Eleve telepes kolonialista országba jó érzésű ember nem megy, legyen az az USA, Kanada, Ausztrália, vagy Új-Zéland.

2020. okt. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Malajziát nem mondanám hogy szegény ország, simán felveszi a versenyt Magyarországgal. Ha van rendes munkád, akkor még jobban is élhetsz, mint itthon. Thai egy kicsit szegényebb, de ennek ellenére nekem a No. 1. Ázsiában, meg világszinten az egyik legjobb. Persze a megélhetés vidéken egy kicsit nehéz.

Vietnámot hagyjuk inkább! Onnan csak elmennek az emberek.

2020. okt. 10. 14:45
 8/15 A kérdező kommentje:

4-es és 6-os válaszolóval ellentétben nekem is az USA jön be. Esetleg még Ausztrália (de az túl messze van, nekem meg Mo-on élnek a szüleim..)


És miért az USA:

a magas életszínvonal,

hatalmas ország, nincs az a túlnépesedettség, mint sok európai és ázsiai országban,

a déli részén meleg, napos klíma (amit én szeretek),

az angol nyelv (amit én beszélek), más nyelvet már nem lenne kedvem megtanulni és nem is könnyen tanulok új nyelveket..

2020. okt. 10. 19:15
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én az USA-t írtam, de azért az USA-ban is van szegénység rendesen. CA. Venice Beach ami egy legendás tengerparti rész volt, amit rengetegen látogattak, gyakorlatilag teljesen elárasztották a sátrazó guberáló mocskos csövesek. Szeméttelepet csináltak a környékből.


Egyébként ha sok pénze van az embernek, akkor elég sok részén a világnak jól tudna élni. Ha meg nincs, akkor mindegy hogy hol, szívás.

2020. okt. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
@9 Azok emberek, akiket mocskos csövesnek nevezel, azért szorultak ki minden lakhatási lehetőségükből, mert egész Dél-Kalifornia olyan szinten lett drága, hogy állami átlag feletti fizetés nélkül egy darab rosszkor becsúszó kórházi kezelés az utcára juttathat. Többek között ilyenek miatt vetem meg rendkívül az Egyesült Államokat.
2020. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!