Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van okom félni? Egy ismeretlen...

Van okom félni? Egy ismeretlen fiú megfenyegetett Facebookon.

Figyelt kérdés
Bejelölt, majd rám írt egy kamuprofil. Úgy kezdte, hogy nagyon flegma vagyok a képeimen, bohóc vagyok, tipikusan olyan, akit senki nem érdekel, természetesen ezt nem tűrtem el, egyrészt nem igaz, másrészt semmi joga nincs ehhez. Folytatta, folyamatosan oltott, elképesztő gyűlőlettel, fenyegetve éreztem magam. Majd azt mondtam, nem fogok magyarázkodni neki. Erre azt írta, higyjem el, fogok, tudja melyik városban lakom, és mivel nem vagyok névtelen, ha nem tudok nagyon jól bújocskázni, megtalál. Olyanokat írt, hogy vonat alá kötne, stb. 16 éves lány vagyok, van küzdősport múltam, de öszintén megmondom, félek.
2020. okt. 11. 00:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is feljelentés mindenképp, ha tovább írogat. Ne törölj ki semmit. Ne is figyelmeztesd, hanem szó nélkül menjetek be feljelenteni, szülők is tudjanak róla.
2020. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Valami hülyegyerek szórakozik csak, nem kell az ilyenekkel foglalkozni.(biztos amúgy hogy fiú a valóságban?). Instant tiltás és kész.
2020. okt. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!