Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan fórumot vagy egyéb...

Olyan fórumot vagy egyéb lehetőséget keresek, ahol lelkileg sérült (pl. bántalmazott) emberek tudnak egymással ismerkedni, akik gátlásosabbak, félénkebbek, ismerkedésben "ügyetlenebbek" az átlagnál. Van ilyen?

Figyelt kérdés

2020. okt. 14. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Nos,ez nem teljesen ilyen,de ettől még nagyon jó dolog az ilyen embereknek.


Van pár lelkisegély szolgálat,akiket ingyenesen lehet hívni. Jó par öngyilkosságot így meg is előztek...

2020. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Önálló ismerkedős-barátkozós fórumot keresek, ahogy azt írtam is, ami olyan, mint egy speciális (pl. spirituális vonatkozású) társkereső.
2020. okt. 14. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Ilyet én is szeretnék!! 😊
2020. okt. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Bura.hu

Azt nem tudom, h él e még a fórum, 2 éve aktív volt.

2020. okt. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Olyan személyekre gondolok, akiknek mentális problémája nem súlyos, azaz nem pszichiátriai szintű, szóval "normálisnak" tűnnek, de azért kisebb-nagyobb mértékben vannak elakadásaik, gátlásaik a sérüléseik miatt.
2020. okt. 14. 20:11
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Rengeteg ember van így.

Sajnos. Nem is hinnéd.

2020. okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Szia!


Nekem vannak problémáim, terápiára járok. Ha szeretnél beszélgetni, írj nyugodtan :)

2020. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6-os, ezért is csodálkozom, hogy nincs ilyen fórum, ami adott esetben elősegítené, hogy ne alakuljanak ki pszichiátriai szintű problémák, illetve a sérült egyének tudjanak egymással barátkozni, ismerkedni.
2020. okt. 14. 20:58
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

Szia 8-as!

Bíztos van, csak nem tudjuk hol keressük.

Amúgy szerintem az egész világ sérült.

Megyek az utcán és majdnem csak szomorú, megtört, belefáradt arcokat látok. 😟

2020. okt. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!