Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Azok az emberek akik fent...

Azok az emberek akik fent vannak az oldalon és írják, hogy nincsenek barátaik, miért nem barátkoznak egymással és alapítanak egy klubbot?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 22:10
1 2
 1/14 anonim válasza:

Jó kérdés.

De nem egy hülye ötlet.

2020. máj. 26. 22:18
 2/14 anonim válasza:
Vágjunk bele
2020. máj. 26. 22:25
 3/14 anonim válasza:
Mert én pl. nem is akarok barátokat. Ha valakinek nincsenek barátai, az nem egyenlő azzal, hogy sz@r élete van.
2020. máj. 26. 22:36
 4/14 A kérdező kommentje:
#3: az igaz. De sokan panaszkodnak, hogy nincsenek mégsem próbálnak ellene tenni.
2020. máj. 26. 22:49
 5/14 anonim válasza:
Friendless group?
2020. máj. 26. 22:50
 6/14 anonim válasza:

Mert az emberek szerint én vagyok mindenért a hibás. Szerintem meg idóták, hogy nem látják előre, amit én.


#INTJ

2020. máj. 26. 23:00
 7/14 anonim válasza:
Mert ezek az emberek általában pocsékak barátnak, azért nincsenek barátaik. És nem barátkoznak egymással mert egymást is kikészítik.
2020. máj. 26. 23:32
 8/14 anonim válasza:
Na igen, mindenki magából indul ki.
2020. máj. 26. 23:34
 9/14 anonim válasza:

Minek barátkozzak random emberekkel, akik valószínűleg messze élnek, és akikkel valószínűleg nincs közös témánt/világnézetünk?

Nem éri meg az energiabefektetés. Majd ha valakinek a barátomnak kell lennie, akkor az jönni fog időben. Nem fogok görcsösen keresni. Vannak más elfoglaltságok is. Pl erre a válaszra is túl sok időt áldoztam 😃🤷‍♂️

2020. máj. 27. 07:17
 10/14 anonim válasza:

Ha valakinek nincsenek barátai vagy magányos, akkor az nem azt jelenti, hogy bárki jöhet, csak ne legyen egyedül. Hanem valaki rokonlelket keres. Akivel közös az érdeklődési kör, jól kijönnek, hasonló az értelmi és érzelmi érettségük stb.

Arra nem lehet alapozni egy barátságot, hogy egyik fél se talál barátokat.


Nekem például nincs társaságom, és dolgozok is rajta, hogy ezen változtassak. Olvasni szoktam a barátkozós kérdéseket is. De hogyha már a rövid bemutatóból látom, hogy ezzel az emberrel nem jönnénk ki egymással, mert nagyon más a személyiségünk, akkor miért barátkozzak vele, csak azért, mert ő is társaságot akar meg én is? Következetlen és észszerűtlen lépés lenne.

2020. máj. 28. 02:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!