Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzek ennyi hasonlóságot...

Miért érzek ennyi hasonlóságot Patty Bladell-el?

Figyelt kérdés

A telhetetlen (Insatiable) sorozat két évadát meg néztem. Imádtam, és azt hiszem nem volt más ennyire hatással még rám. Nagyon sok mindenben hasonlítunk Patty és én. Bár én nem öltem meg senkit, és nem voltam túl súlyos sem drámai fogyással. De alapvetően a gondolat menete, és ahogy le reagál dolgokat, már már ilyesztő kategória, de tényleg szinte teljes hasonló minden.

Igen, tudom, van akinek értelmetlen kérdés. De alapvetően mondjuk én is instabil vagyok... Meg a gyerekkorom is szar volt.

Más is érez így?



#sorozat #telhetetlen #hasonlóság #instabil #A telhetetlen (eredeti cím: Insatiable)
2020. okt. 14. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Én is így érzek..
2021. márc. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jajj hagyjuk már... Ez egy sorozat, a valóságban nyilván nem így gondolkodik a színésznő. Ha nektek ilyen gondolataitok vannak, mint Pattynek, aki egy SPOILER!! pszichopata, akkor menjetek orvoshoz!
2022. ápr. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!