Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hát nem bosszantóak?

Hát nem bosszantóak?

Figyelt kérdés
5-en élünk egy házban én apám és az élettársa meg a két fia. Ha az asszony éjszakás volt napközben kussolni kell mert hogy ő alszik és fel van háborodva ha felébred viszont ha munkában voltam és este aludnék hiába szólok nem tudnak elkussolni. Ott van még a három H-s kölke aki déltől hajnal négyig sikítozik meg csapkod a gép előtt. Ez a picsa becigizik a fürdőbe és akkor levegőt sem lehet kapni de a gurigát meg cseréljem ki meg készítsék ki wc papírt ha az elfogy mert a "Másik kényelme" ha meg kérdőre vonom akkor jön azzal hogy ez az ő háza.. Képes a fürdőben a padlóra hamuzni meg bele a mosdókagylóba, elteszi a dugót a kádból mert "nem kell csurig engedni a kádat". Főzni nem nagyon tud meg nem is akar, nagy értelmiséginek érzi magát mert felöltözik szépen és elmegy a vájogból színházba. És még sorolhatnám, és nem nem tudok elköltözni nem megy az olyan egyszerűen ahogy az életben semmi sem egyszerű! 20/f Annyit tudok tenni hogy elszigetelem magam amennyire lehet és a saját dolgommal törődöm.
2020. okt. 16. 11:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Eljon az ido amikor azon kell gondolkodni, hogy kirepul az ember a csaladi feszekbol es elindul szerencset probalni.
2020. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
1.Anyámtól költöztem ide mert itt több a munkalehetőség és jobb a fizetés. Nem olyan egyszerű az hogy csak elindulok.
2020. okt. 16. 11:39
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kenyszerpalyan vagy, tehat el kell fogadnod a korulmenyeket.
2020. okt. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha van munkád, akkor előbb utóbb lesz félretett pénzed, akkor szépen elmégy albérletbe, vagy akár egy szobába.
2020. okt. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
3. Muszáj lesz, egyszer jó lenne külön élni de az még a jövő zenéje.
2020. okt. 16. 11:43
 6/27 A kérdező kommentje:
4.Én beérném egy szobával is ha olcsó, azért lenne kiadásom mert beteg vagyok és gyógyszer is pénzbe van.
2020. okt. 16. 11:44
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

"Nem olyan egyszerű az hogy csak elindulok."


Ez magyarazkodas! De igen is ilyen egyszeru … elhatározásnak hivjak … persze nincs kesz p'csa meleg male, de elheted a sajat eletedet ugy ahogy szeretned.

2020. okt. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
7. Mégis nulla keretből hogy mész el bárhova lakni?
2020. okt. 16. 11:48
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

Ráböksz a térképre, odabuszozol es megpróbálsz talpon maradni. Ha jol csinalod hamar rendezodnek a dolgaid.


Egy gazdaságban mindig kell a dolgos kez. Szallas es kaja is akad ilyen helyen. Tok jol ellehet elni egy majorban, boraszatnal vagy erdészetnél.

2020. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
52%

8: az előbb azt írtad, hogy " itt több a munkalehetőség és jobb a fizetés."


Akkor most dolgozol, vagy eltartatod magadat...???

Ha most azt írod, hogy nulla a kereted....

2020. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!