Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik a munkán kívül csak otthon vannak?

Figyelt kérdés
Tehát egyedül élnek. És otthon ülnek minden hétvégén. Nem utaznak sehova, barátjuk sincs. Nem bicikliznek. Hobbijuk sincs.

2020. okt. 16. 20:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
16%
tik-tak-tik-tak ...
2020. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
66%

Üres az életük.

De lehet,hogy így is boldogok:)

2020. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne róluk rossz véleményem?


Szerintem amúgy aki otthonülős, annak pont, hogy van hobbija: rajzolás, festés, sütés, főzés és egyebek.


Amúgy ha minden hétvégén mennem kellene, azt én se viselném jól, túl sok lenne nekem.

2020. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
99%

Én szinte ilyen vagyok, csak annyi különbséggel, hogy van két hobbim: szeretek olvasni és futni is szoktam.

Én tökéletesen érzem így magam, eléggé introvertált vagyok, nem igénylem mások társaságát. Szórakozóhelyen sosem voltam életemben, leszámítva a sulidiszkót, valamint étterembe sem szeretek járni, inkább otthon főzök és sütök magamnak (szeretek főzni, hm, ez is egy hobbi?). Barátaim sem voltak, csak haverjaim, olyan emberek olyan tulajdonságokkal, akik - miután jobban megismertem őket - kiábrándítottak az emberekből. Barátnőm egyszer volt (tíz éve már annak, rég volt), de csak barátnő volt, semmi több.

Én jól érzem így magam, lehet, hogy másnak ez furcsa, de el kell fogadni, hogy minden ember más.

Lehet, hogy az ember társas lény, de nem mindenki akar minden percet más emberekkel eltölteni. Nekem a kikapcsolódás az otthon ülés, az internetezés és az olvasás.

2020. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
35%
Otthonulo maganyos? Maganyos embernek nincs otthona csak lakasa. Otthonhoz tobb kell mint egy ingatlan.
2020. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
De akit én ismerek őneki a hétvégéi arról szólnak, hogy otthon megiszik 4-5 üveg bort szombat + vasárnap is. Közben netezget.
2020. okt. 16. 20:57
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Közöd ?
2020. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

"Amúgy ha minden hétvégén mennem kellene, azt én se viselném jól, túl sok lenne nekem."


Persze, de az sem normális, ha valaki egész évben nem mozdul ki sehova és nem találkozik senkivel mert barátai sincsenek. Lényegében a munkahelyen kívül csak az áruházakba jár vásárolni aztán otthon ül.

2020. okt. 16. 21:05
 9/28 anonim ***** válasza:
Lehet o meg azt figyeli, hogy te mit csinálsz!? :)
2020. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
2020. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!