Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet a gondolat menet egy...

Mi lehet a gondolat menet egy ilyen mondat mögött?

Figyelt kérdés

"A világ nagyon nem olyan, mint ahogy én 16 évesen elképzeltem"

Persze ez ember függő, de mégis milyen olyan örök érvényű gondolatok vannak amelyeket az ember 16 éves korában még lát valahogy, aztán később máshogy? Etc.


2020. okt. 17. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
"Majd én más leszek" aztán a lehetőségek szűkülnek, és kiderül hogy azt nem is lehet máshogy
2020. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Azt hittem, a felnőttek mindent tudnak, de még arról is kiderult, hogy van, amihez nem ért, akit közülük is a legokosabbnak gondoltam.

Észrevettem, hogy szinte mindenki bort iszik és vizet prédikál.

Rajottem, hogy csak addig tisztességesek sokan, amíg a látszat fenntartása úgy kívánja, de amint lehet, sumakolni kezdenek.

2020. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a naivitás kopik ki az emberből leginkább. 16 évesen még jobban fennakadtam dolgokon, több dolog miatt háborogtam. Ma már nem vagyok rá képes, egyszerűen csak elengedem őket. Sok dolgot így is szigorúan veszek, van egy elég kemény értékrendem, de pl kevésbé foglalkoztat más emberek dolga, nem pörgök olyasmin, amivel egyébként nincs teendőm. Ilyesmi.
2020. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 October15 ***** válasza:
0%
Hát... pl tényleg volt holokauszt. XD Bár gondolom ennél kicsit lightosabb felismerésre gondoltál. XD
2020. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

"Azt hittem, a felnőttek mindent tudnak"

Nagy tévedés! - gyerekek többet tudnak, mert ők még tudják azt, amit a felnőttek már elfelejtettek.

2020. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De közben azt hiszik, hogy a felnőttek mindent tudnak, arrol beszelek.
2020. okt. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!