Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legmegalázóbb legcikibb...

Mi a legmegalázóbb legcikibb dolog ami veletek történt? Mikor történt, mennyi idősek voltatok, hogyan történt?

Figyelt kérdés

Szóval életetek során, mi a leggázabb dolog, ami kívülállónak akár vicces akár megbotránkoztató ami számotokra akkor nagyon ciki volt és azóta is ébren tart ha eszetekbe jut? Azóta hogyan gondoltok vissza erre az eseményre? Mások hogyan emlékeznek vissza erre?


Az én legcikibb sztorim, amikor elkezdtem a gimnáziumot, több körülmény miatt depressziós lettem, és emiatt nem tudtam aludni évekig. Aztán amikor elkezdtek dilidokihoz vinni, ő elsőre egy elképesztő nagy mennyiségű nyugtatót írt fel nekem, amitől hallucináltam is már a végén. Ezalatt volt egy iskolai karácsonyi vásár, ahol bármi saját munkát akár lehetett vinni hogy eladják és a bejövő pénzt árva gyerekekre fordítottuk. Na én is vittem pár képem mert művész vagyok, és egy lány megvette az összeset és még levelet is hagyott nekem. Másnap odaadja egy osztálytársam és kérdeztem kitől van, kiderült elképesztő jó csaj volt. Na hát ennek nagyon örültem és valahogy elkezdtem vele hála istennek csak fbookon dumálni, de annyira sok baromságot irogattam neki, részben mert akkor fogalmam nem volt, hogy az nem túl jó, ha egy idő után minden 20ik üzenetre csak egy ahát kapok, és mert akkor a gyógyszertől is be voltam állva... Nem írom le miket miről irogattam (semmi szexuális) mert akkor akik ismerik a sztorit egyértelműen tudnák hogy ezt én írtam ide :DDDD... De szerencsére nem sokan tudtak erről a sztoriról legalábbis amíg el nem költöztünk Budapestről, nem volt nagy dobra verve, mert akik tudtak erről szerintem ők se hitték el, hogy ilyen kretén bolond ember létezik xDDD szerencsére anno nem volt profilképem fbn, sőt semmilyen képem, úgyhogy a csaj nem tudta én hogy nézek ki így folyosón nem ismertek meg. Később egyszer egy osztálytársa lejött, megkérdezni az én osztálytársamat, hogy ki vagyok és akkor így ő leadta a csajnak a drótot és végül egyszer megnézett hogy ki ez az elmebeteg... Nem sokkal utána, elköltöztünk hála istennek és elkerültem onnan.



Néha eszembe jut ez a sztori, és elsüllyedek szégyenemben. Kíváncsi lennék, hányan tudják ezeket a dolgokat. Vagy mi lehet ezekkel az emberekkel ennyi idő után. Meg mi lenne, ha egyszer a csaj szembe jönne velem, vajon megismernénk e egymást.


Nektek mi a legcikibb sztoritok :D?


2020. okt. 17. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ebből a sztoriból igazán semmit nem lehet érteni.
2020. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Befostam szó szerint hulla másnaposan a ketesztfiam keresztelőjén. A pap a kezembe adta a vizet egy baszott nehéz márvány valamiben. Befostam. De ez messze nem a legcikibb.... Csak elsőre ez jött.
2020. okt. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hú második, és mit szóltak a többiek erre? Mikor történt ez?
2020. okt. 17. 22:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
20-as éveim elején lehetett, vagy 15 éve. Senki nem nevette magát hülyére. Pláne szegény Anyum. De tudnék még olyanokat hogy én is elpirulok, pedig egy örök bolond vagyok.
2020. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Berúgtam és behánytam.

Ez így nem tűnik cikisnek annyira, de kis fiatalka voltam és hát nem túl járatos az alkohol és bulik világában. Azóta már nagyon bánom, azóta se iszom, max egy-egy pohár lightos valamit.

2020. okt. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!