Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakinek ilyen...

Hogy lehet valakinek ilyen borzalmas liberális felfogása?

Figyelt kérdés

Megint volt egy eset, hogy igazoltatáskor egy kölyök kést rántott a rendőr ellen, megvágta a karját és elfutott. A rendőr utána, de nem lőtte meg, hanem csak sok idő múlva taser-el sokkolta.

A kommentek 90%-a (amerikai) arról szólt, hogy milyen brutális rendőr, hogy mer így bánni az emberrel. Meg hogy szegény fiú, hát elfutott miért kell utána futni, rettegésben tartani.


Hát az eszem megáll. Egy ilyen eset után alap, hogy lelövik, hiszen közveszélyes! Ha az útjába áll menekülés közben egy terhes anyuka még őt is megszúrja?


De még ha ilyen a felfogás... akkor a fiú ellen miért nem ilyen? Szerintem meg milyen brutális tinédzser, a jóakaró rendőrt megszúrja aki igazoltatja a gyanús fegyveres kábszer hatása alatt álló gyereket.



Valaki megmagyarázná? Mit éreznek ezek az emberek? Azt hiszik, hogy mindenkinek mindent szabad, de a rendőr nem tartozik bele a mindenkibe. Mert ő nem ember. vagy nem is tudom. Közveszélyes bűnözőt megállít egy rendőr, akkor az mekkora felháborodást kelt.


Kíváncsi vagyok, hogy ha pl George Floyd a kommentelőket támadta volna meg hogyan állnának a dologhoz.


2020. okt. 19. 22:57
 1/7 A kérdező kommentje:

Ugyanaz az eset, mint amikor a piroson áthajtó nőt tartóztatták le.

Veszélyhelyzet alakult ki. Amit a nő okozott azzal ,hogy áthajtott a piroson, közvetlen életveszélybe sodorta magát és még több más embert. Hatalmas szerencséjére nem jött 50-el oldalról senki. Megkapta volna a büntetését és elmehetett volna. De nem, ő inkább megtámadja a rendőröket aztán jól elmenekül. Rabosítják és elvezetik.

Hogy ezen mi védeni való van én nem értem.

2020. okt. 19. 23:00
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
hat az agymosás.
2020. okt. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Igen, ez hasonló, mint mikor itthon milliárdokat lopnak naponta, de egyesek letudják annyival hogy "legalább nem a Gyurcsány van hatalmon".
2020. okt. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Egy olyan országban, melynek kultúráját és médiumait teljes mértékben a liberális nagyvállalatok irányítják, ne várj mást.
2020. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Ez teljesen abszurd sokszor nekem is. Szó szerint a bűnözők mellett áll a tömeg. De szerintem ez Amerikában most nem arról szól aminek látszik. Ez már nem a rendőr ellenességről szól. Gondolom a fiú fekete volt, és az említett videó kommentelők faji kérdést csináltak a dologból. Az ilyen eseteket felhasználják arra hogy provokálják az embereket akiket teljesen agymostak. El se gondolkoznak rajta, nem is formálnak véleményt, ha a tv leadja hogy valami rossz, vagy jó az emberek elhiszik. Ha úgy adják le a tv-ben a dolgokat mintha az lenne a többség véleménye akkor azt a tv előtt ülők azt fogják a helyesnek gondolni. Hasonló zajlik most Európában.
2020. okt. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Ennek semmi köze a liberalizmushoz, az eszme alapvetése, hogy azt szabad megtenni, ami másnak nem árt. Ebbe nem tartozik bele a rendőr elleni erőszak, sem senki elleni erőszak. Ezek az emberek nem liberálisok, hanem inkább hatalomellenesek vagy bűnöző pártiak.
2020. okt. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Ebben mi a liberális?


Nyilván szomorú, hogy a bűnözőt védik, de ennek semmi köze a liberalizmushoz.

2020. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!