Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan ujságot szeretnék,...

Olyan ujságot szeretnék, amiben sok ilyen “klasszik” keresztrejtvény van. Az még jobb lenne, ha csak rejtvények lennenek benne. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Apumnak vinném, de én ezeket abszolut nem ismerem.
2020. okt. 19. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
vannak az újságosnál rejtvények - csak rejtvényújságok -, rengeteg féle. kicsi, nagy, vékony, vastag. lapozgassál bele, tudsz majd választani. ha apud esetleg már rosszul lát, kaphatóak olyanok is, ahol a rejtvény "kockái" nagyobbak az átlagnál.
2020. okt. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot :)

Régen tudom voltak ezek a klasszik ujsagos bodék, de én olyat nem is tudom mikor láttam utoljára.... majd körülnèzek a boltban, ott is szoktak lenni ujságok, vagy nem tudom...

2020. okt. 19. 23:47
 3/7 anonim ***** válasza:
postán is árulnak újságokat, hátha az jobban útba esik
2020. okt. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Blikk kedd, szerda, szombat rejtvénymelléklettel
2020. okt. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Füles magazin, CSAK rejtvények vannak benne, Tescóban is árulják.
2020. okt. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Füles magazin, abszolút - abban tényleg csak rejtvény van. Vagy vannak ilyen tematikus verziók is, ha vmelyik jobban fekszik neki.
2020. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon a tanácsokat, és a konkrét javaslatot is. :) A Füles Magazinnak holnap utánanézek :)
2020. okt. 20. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!