Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, lehet vonzó egy...

Brokenbone kérdése:

Lányok, lehet vonzó egy férfi, ha szeret keresztrejtvényt fejteni?

Figyelt kérdés
Megkívánnátok egy olyan fickót aki épp skandizik vagy valami más rejtvényt fejt?:) 21/F

2014. máj. 9. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:

max, ha közben a szájába veszi a tollát...

amúgy különösebben nem izgat, hogy valaki szeret rejtvényt fejteni

2014. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Keresztrejtvényt mindenki szeret fejteni. Tudtommal.
2014. máj. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom...


"...majd én benyálazom az ujjad, hogy tudj lapozni...úgy, igen, írd be a megfejtést...mmmm három betű...jaj, ne ez a szó túl hosszú, nem fog elférni.....és milyen kemény a tollad...nyomd rá erősebben, erősebben..."


...Most komolyan, te ezt el tudod képzelni?:)

Amúgy, nekem nem jelent semmit. Mármint nem zavar, sőt talán még jó is lehet, mert edzi az agyát meg sok dolgot lehet megtanulni rejtvényfejtés közben. Néha, én is szoktam. Viszont, az, hogy ezért tartsa valaki szexinek, vonzónak az kicsit durván vagy furcsán hangzik.

2014. máj. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha közben pipázol akkor mindenképpen.
2014. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha az agyát és a humorérzékét kedveled benne a legjobban, és a szellem embere vagy magad is, akkor lehet vonzó.


Nyílván ez a vonzalom szellemi alapú, és nem szexuális. Aki egy éppen keresztrejtvényt fejtő pasiban azonnal a lepedőszaggatót látja, és mindjárt bevizesedik tőle a bugyija, az gáz.

2014. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. Párom is szokott rejtvényt fejteni.
2014. máj. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!