Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megnyugodhatok, hogy sokan...

Megnyugodhatok, hogy sokan lesznek majd olyanok, akik velem együtt kivonulnak az utcára tüntetni, ha kötelezővé teszik a korona elleni oltást?

Figyelt kérdés

2020. okt. 20. 07:52
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
50%

10: Nem. A kettő nem függ össze. Más betegségeket is lekapnak fiatalok, egészségesek, fittek is. És akkor arról még nem is beszéltünk, hogy te hiába vagy fitt, ha vannak idős rokonaid. Akkor velük nem találkozol évekig?

Én várom, hogy legyen oltás. Nem vagyok lusta. A munkám is az egészséges életmódhoz kapcsolódik. Rendszeresen sportolok, normálisan étkezem, semmilyen krónikus betegségem sincs, pedig nem vagyok már huszonéves. De mégis van, hogy én is elkapok valamit.

2020. okt. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
Érdekes, egyetlen egészséges életmódot folytató embertől sem hallottam eddig, hogy alig várja, hogy megkaphassa az oltást.
2020. okt. 20. 09:36
 13/55 anonim ***** válasza:
63%
Te ugye fóliasapkát is hordasz, mert félsz hogy 5G-vel kisütik az agyad?
2020. okt. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
57%

Akik várják az oltást, remélem tisztában vagytok azzal, hogy egy oltás kifejlesztése 5-6 év.


Szóval vagy lassan 5 éve tervezték ezt a hisztit, vagy most összedobnak egy sz..rt, elhintik, hogy ez véd, aztán jönnek majd a mellékhatások, amik nem az oltást kifejlesztő céget terhelik.


Hajrá, oltassátok be magatokat. 😠

2020. okt. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim válasza:
52%

Akinek valamilyen krónikus betegsége van, félti a családját, szeretteit, az bizony élni fog a lehetőséggel, legyen akármennyire is fitt vagy egészséges.

Az első hullámban például majdnem megőrültünk az aggodalomban, mert a testvéremet akkor fél éve műtötték. Egészséges, erős az immunrendszere, mégsem tudtuk, milyen hatással lenne rá, ha ne adj isten elkapná.

Szóval hidd el, nem önzőségből élnének a vakcina nyújtotta védelemmel.


Oh, és igen, ha te úgy érzed, hogy neked majd tüntetned kell a védőoltás ellen, szíved joga. :D Talán te is azok között vagy, akik tagadják a vírus létezését?

2020. okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 Vuk-91 ***** válasza:
52%
Én azt mondon, ha lesz oltás, *****gyorsan oltassa be magát mindenki!
2020. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:

Természetesen vírus van.

De vírus ellen nem egy oltás adja a valódi védelmet.

2020. okt. 20. 09:52
 18/55 anonim ***** válasza:
61%

Influenza elleni védőoltás is van, mégis van influenza és több ezren halnak meg éves szinten ebben, és de furcsa, idén csak covid létezik más nem.

Ha van védőoltás, akkor hogyhogy létezik még ez a betegség?

2020. okt. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 Tevenyereggyarto ***** válasza:
44%

Ez is a te kérdésed ? https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1074..


Ott is és itt is most elmondom/ elmondjuk: rengeteg betegség van ami simán leterít egy egészséges embert. A lakósság nagyja nem 20-30 éves aranyérmes olimpikonokból áll. Önmagában nem elég a vitaminok szedése. A védőoltás nem gyógyszer amit beveszel s pár perc múlva kifejti hatását. Az oltás az felkészíti/ megtanítja az immunrendszernek az adott kórokozót és az az elleni megfelelő védelmet, ugyanis ha egyből “éles helyzetbe” azaz aktívan működő/ élő vírusokkal találja magát szembe az immunrendszer akkor sokszor meghal az illető mielőtt kialakúlna a megfelelő védelem.

2020. okt. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 Shai-Hulud ***** válasza:
59%

"De vírus ellen nem egy oltás adja a valódi védelmet."


Nem bizony, már Kásler miniszter úr is megmondta, hogy be kell tartani a tízparancsolatot.

Csak majd valahogy értesíteni kell a vírusokat is, hogy ne fertőzzék azokat, akik betartják.


Szerintem a vírusok ellen a védőoltás a legjobb védekezés, a hit, a ráolvasás, a túlzott önbizalom semmit nem ér.

2020. okt. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!