Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen színű a hajam szerintet...

ReGina... kérdése:

Milyen színű a hajam szerintetek? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Kép a hajamról ---> [link]


Milyen színű? Esetleg tudtok tanácsokat adni hogy ilyen vékony szálú hajat hogyan ápoljak? Milyen színell állna jól ha be festeném pl.ilyesmire:

1. [link]

2. [link]

Egyáltalán az én vékony szálú hajammal lehetséges?



2020. okt. 20. 11:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
25%
A vörös az a tipikus vidéki gyári munkásnő hajszín. Dukál hozzá a tetovált szemöldök is. Csak azt ne.
2020. okt. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Girlll3 ***** válasza:
83%
Szép a színe. Természetes és fényes. Én nem szeretem a színes hajakat. Szerintem mindegyik borzasztóan mű, mármint az ilyen kék, sárga, meg zöld, pink, meg társai... Mondjuk én festem a sajátomat, de vagy világosabb barnára szoktam vagy vmi vörösesárnyalatot szoktam választani. Természetesebb hatású, de nekem már picit őszül is a hajam, emiatt festegetem és mert ezek a színek állnak jól.
2020. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Eddig még egyszer sem volt festve eredeti hajszínem ilyen.

Nem szeretném az egészet én sem be festeni, mert tetszik, csak kicsit feldobni valamivel, lehet csak színező is.

11. válaszolónak:

Elég természetes típusú lány vagyok, nem részesítem előnyben a kozmetikumokat, sminkeket sem.

Szemöldökön is természetes színű, kicsit sötétebb a hajammal, néha ki ki szedek pár szálat de alapvetően nem nyúlok hozzá, szerencsés vagyok ilyen tekintetbe mert szép formás és kellően sűrű is.

2020. okt. 23. 15:29
 14/15 anonim ***** válasza:
21%
Ilyen alkattal szerintem fekete haj is jól állna az olyan domináns csajt mutatna, kérdés hogy te milyen vagy?
2020. okt. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A hajad az olyan szőkésbarna most, és mindenképpen a második állna jobban az a kékes. Azt, amikor csak az alja van befestve, és főleg ilyen feltűnően rikítós neonsárgás-zöld; azt nem tudom értelmezni. Nekem ez , ha csak az alja van befestve; bocsi, de idétlennek, bohócosnak tűnik nekem. A másik az több kék hajfestéket tartalmaz; de nekem az elegánsabb, arra már azért jó ránézni. De ez, hogyha csak az alja lenne befestve, ez számomra borzalmas, és idétlen, és mégegyszer elnézést kérek.
2020. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!