Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az Achilleus (Akhilleusz)...

Az Achilleus (Akhilleusz) névnek milyen becenevei vannak?

Figyelt kérdés
Tudni szeretném, hogy hogyan lehet becézni ezt a nevet.

2020. okt. 21. 18:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%
Áki, Hilli, Leu, Leó
2020. okt. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
A nap folyamán felgyülemlett feszültséget valahol, valahogyan le kell vezetni.
2020. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
27%

#10, #12... ööö nem. Csak úgy gondolom, hogy aki ennyira ilyen nevet ad a gyerekének az alapvetően a saját feltűnési viszketegségét a gyerekén vezeti le anélkül, hogy belegondolna, hogy mit kell majd a gyereknek EGÉSZ életében kiállnia.


- Neve

- Kovács Akhilleusz

- heeeeeeee?

- Akhilleusz

- Az mi?

- Egy név!

- Julika! Te hallottál már ilyet, hogy Akhilleusz? Nem? Nincs is ilyen név!

- De van

- Hogy kell leírni?



Vagy akkor nevezzük a gyereket Velociraptornak, vagy Cthulhunak vagy esetleg Ánusznak, ezek is szép nevek ha ki akartok bszni a gyerekekkel.

2020. okt. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
78%

Akhilleuszt nem ismerni szerintem hatalmas szégyen. Ássa el magát, aki nem tudja leírni.

Én biztosan nem fogok azon filózni, hogy vajon az idióták is ki tudják-e mondani azt a nevet, amit választottam.

2020. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Egy helyen se mondtam, hogy a gyerekemnek akarom ezt a nevet adni. (Mert nem is akarom) Mellesleg, hogy ha nincs válaszod a kérdésre, csak okoskodni tudsz, azt máshol is tudsz. Az hogy nem tudod leírni, az nem az én bajom, az csak a te intelligenciádat mutatja meg. Nem kell, hogy itt vezesd le a feszültségedet, inkább szerezz egy hobbit.
2020. okt. 21. 19:31
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem az én intelligenciámat mutatja te degenerált hanem azt, hogy mások hogy fognak reagálni egy teljesen tájidegen névre.
2020. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Hogy ha egy egyszerű kérdésen kiakadsz, anélkül, hogy tudnád a kérdés mögötti motivációt, akkor az igenis megmutatja az intelligenciádat. Meg az hogy degeneráltnak hívsz az megmutatja, hogy milyen illedelmes és értelmes ember lehetsz.
2020. okt. 21. 19:35
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem akadtam ki ez csak a te és a másik válaszoló becsípődése.
2020. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Igaza van a 13-asnak, a szülőnek nem a gyerekén kéne kiélnie a feltűnési viszketegséget, kutyámnak nem adnék ilyen neveket.
2020. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Hányszor kell elmondanom, hogy nem vagyok szülő, és nem fogok soha ilyen nevet adni a gyerekemnek ha lesz
2020. okt. 21. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!