Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Végh Dóri csak szerintem adta...

Végh Dóri csak szerintem adta el magát nagyon? (youtuber)

Figyelt kérdés
Regen szerettem, meg most is, önmagát adja, kicsit buta, közvetlen stb. Eleg szimpatikus. De mostmar azt vettem eszre, hogy szinte az OSSZES posztja reklam/szponzoráció. Ertem hogy befejezte az egyetemet, es kell pénz, de el lehet menni normalis munkát dolgozni, mert ezt nem tudom mibe nezni. Miert lett ilyen? Nem a reklámmal van baj, neha tok ötletes videot ki tudnak talalni melle, csak MÉRTÉKKEL legyen. Ez hogy agyba-főbe van reklámozva a szőrtelenítő krém, a laptop, a bankkártya, az about you... nekem ez mar sok. Vélemény?
2020. okt. 22. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg eleve a pénzért kezdte el. Mert pont, hogy nem akart normális munkát.
2020. okt. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Eleinte kevés reklam volt nala, szinte kb soha, amiatt lett hires hogy vegan. Ezt akarta terjeszteni, nem hiszem hogy ez volt benne hogy ebbol akar megélni. Meg azert nyomja mar par eve, az ilyen élősködőknel rogton latszik, ha a pénzre mennek. O nem ilyen volt, de most megis, nezek egy videot tole es tok eroltetett módon bele van passzírozva egy szortelenito krém reklam. Holott szerintem sosem használna ilyet, ha nem lenne ez a reklam.
2020. okt. 22. 15:03
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Nézd a legtöbb munkahely szar. Szóval meg van azért az oka annak, hogy emberek inkább ezt csinálnák sajnos. Nem tudom milyen szakra járt, de lehet ez sokkal vonzóbb, mint egy irodai állás pl.
2020. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

"el lehet menni normalis munkát dolgozni"


Ez is munka.

2020. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Most menjen a gyárba ahelyett, hogy otthon ülve pénzért mutogassa az ingyen laptopot meg krémet, amit kap? Amíg van rá kereslet (nézők), addig ezt fogja csinálni.
2020. okt. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem tetszik amit csinál, ne támogasd = ne nézd. Mert bizony belőled él, a megtekintésedből, a likeodból, a dislikeodból, a véleményedből. Ha nem néznék kénytelen lenne dolgozni menni.
2020. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Én csak az apját, Végh Bélát ismerem.
2020. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ez rá pont nem annyira igaz.... Mármint értem, hogy mire gondolsz és mire próbálsz utalni ezzel kapcsolatban, csak én másképp látom. Egyrészt ez - tetszik vagy nem tetszik, elfogadjuk vagy nem fogadjuk el - ma már munkának számít. Az, hogy valaki "főállású youtuber" vagy "tartalomgyártó" vagy "influencer" vagy hívjuk akárhogy, ma már ugyanolyan munkának számít egy bizonyos szint felett, mint bármely más foglalkozás esetében. Szóval neki kvázi ez a munkája, hogy videókat készít, posztol az instagramon, nyereményjátékokat szervez, kis túlzással mondhatni közösséget épít, termékeket mutat be stb. és ennek az is része, hogy vannak partnercégek, vannak szponzorációk, vannak reklámok, vannak felkérések stb. Ő ezért kapja a pénzét, amit egyrészt a saját életének a finanszírozására tud fordítani, illetve a munkájába is fektetheti. Létezik a jelenség is, ami tényleg arról szól, hogy "bármire igent mondok, csak fizessenek". Viszont szerintem a Végh Dóri esetében ez nem igaz, még bőven beleférnek a szponzorációk is az "életmód" kategóriába és én nem érzem, hogy a tartalom rovására menne.
2020. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem azért, de ez az egész influencerkedés, youtuberkedés, meg minden egyéb arról szól, hogy ahogy növekedik a megtekintésszám, úgy lesz egyre érdekesebb az illető a reklámozóknak, így egyre több pénzt keres, telhetetlen és így öngerjesztővé válik a folyamat. A kevésbé értelmesek meg ezen rugóznak és megeszik ezt a maszlagot.
2020. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Aha, rendes munkakent akkor tudok erre tekinteni, ha igényesen is van csinálva. Dorit en tenyleg szeretem es tetszenek a videoi, de inkabb tunik ilyen bolondos hobbi videosnak, aki osszedob egy vlogot, mint egy olyannak akinek ez a fulltime jobja. Nem a reklámokkal van baj, ezt is elmondtam mar, csak mértékkel es igényesen. Kedvenc youtubereim Lina es Panni, ok mindig azt a szponzoraciot fogadjak el, amivel azonosulni is tudnak, es szepen köre tudnak építeni egy videot. De az hogy valaki egy mit ettem ma videoba hirtelen reklámozni kezd valami random tárgyat.. hat ne haragudj, de ennek igy nincs hivatalos érzete.
2020. okt. 22. 22:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!