Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik kérdés lepett meg a...

Melyik kérdés lepett meg a legjobban?

Figyelt kérdés
Miért lepett meg és kitől hangzott el?

2020. okt. 23. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

- Te az anyukája vagy?


(Olyan 7 év körüli kislány, a nálam csupán 1 évvel fiatalabb - de talán idősebbnek kinéző - párommal kapcsolatban)


A másik nem kérdés, de hasonló :D

17 éves voltam, a felnőtt eladónő a fiamnak nézte az öt év körüli unokatestvéremet :D

2020. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Házban lako kukucskalos nyanya feldorzsolt az asszonynal, hogy mindenfele nocskeket hordok fel … en kiakadtam, hogy mi koze hozza es ne ugasson bele mas eletebe … felesegem csak annyit kerdezett: "miert vagy ennyire ideges ha nem igaz?"


(nem nagyon volt felcimkezett valaszom)

2020. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer apukámmal mentünk be egy üzletbe, venni akartunk valamit. Voltam vagy 13-14 éves, apukám meg 45 körül. És az eladónő a feleségének nézett.

A konkrét kérdés kb. úgy hangzott, hogy a kedves feleségének mi a véleménye?


Egyébként világ életemben fiatalabbnak néztem ki a koromnál, szóval nem az a 14 évesen felnőttnek látszó lány voltam.

2020. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyakis kérdés (nem tudom belinkelni sajnos):

Hol szebbek a nők, Észak-Koreában, vagy Nagylózson?

2020. okt. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy cipőboltos eladó apámat egyszer a pasimnak nézte.


Csak azt nem tudom, hogy én néztem-e ki idősebbnek, vagy ő fiatalabbnak (vagy mindkettő) XD

2020. okt. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

En mindig leblokkolok pl amikor butaságokat beszel a fönök. Tàtott szàjjal meglepödöm es le sem tudom reagàlni. Kb olyankor 100, hogy egy sötét birkànak néz mert nem erti mi van.


(Pelda nagy hévvel számonkért fenymasolast miert nem igy hanem amugy csinalok, de hepciasan idegesen flegmàn is adta elö. En meg csak pislogtam hogy bakker a fönök nem èrtene a sajàt nyomtatojához? Csupan mert amit magyarazott azzal a modszerrel amit magyaràzott,minden dupla tripla annyi ideig tartana masolni..csak álltam bárgyun akkor is.

Vagy mikor pont forditva mond valamit mint ahogy az helyes lenne. Pl ha több a költsegszamla akkor befizetendö Àfa keletkezik. Hát pont forditva..ilyenkor is csak nézek, hogy ö tudja amugy miröl beszél?)



Amik még megszoktak lepni a rosszindulatu feltételezések.

Pl exemnek vettem valami ajandekot szivvel szeretettel, ugyan nem egy legdragabb vmit hanem amennyit megengedhetek magamnak. Izgulva reméltem hogy örömet fogok okozni.


Erre a hudegzuhany: megvádolt azzal, hogy biztos azert vettem alacsonyabb árkategoriaju terméket hogy ereztessem vele, hogy ö maga sem èr többet.

Megint csak álltam tátott szàjjal.

Ez utobbi a leggyakoribb mondjuk.

Amikor barki, akàr csaladtag vagy barát vagy idegen, de megvádolnak olyannal ami az ö agyukbol pattant csupàn ki, az ö sajàt rosszindulatu feltételezésük csupàn, es közöm nincs hozzá, de én vagyok elhordva mindennek.

2020. okt. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A meglepödestöl en mindig folyamat leblokkolok amugy. Egyszerüen kisütik az ilyenek az agyam komolyan.

6.voltam

2020. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor történt amikor a benzinkúton akartam venni valamit.


Eladó:Vagy 18?

Én:Már 2x betöltöttem.


A mai napig nem értem, soha nem néztem ki valami szenzációsan.


N

2020. okt. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!