Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pollának mibol volz pénze...

Pollának mibol volz pénze sajat házra?

Figyelt kérdés
Azt monta a videojaban h a sajat ossze gyűjtött penzeből volr neki de egy haz tobb tiz millió forint. Honnan volt neki annyi? Nekem ez egy kicsit gyanuse egy 20 eves nem tud hazat venni foleg ha lany. Szerintetek mibiol volr neki?

2020. okt. 24. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha követed feltűnhetett volna, hogy egy csomó céggel van szerződtetve. Nyilván nem ingyen fogja őket reklámozni. A YouTube szintén szép összeget fizethet neki. Egyébként minek turkálsz más tárcájában?
2020. okt. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mijen cégekel van leszerzodve?
2020. okt. 24. 15:00
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha észre vetted volna, legtöbb youtubernek van pénze. Szponzorokbol el kb.

Csak kell hozzá rengeteg feliratkozo, megtekintés, meg tudni kell reklámozni.

2020. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Beírod a Youtubeba hogy Polla. Rákattintasz az egyik videóra.

Ez az első amit nekem kidobott:

https://www.youtube.com/watch?v=GiFe7r9sRMA

Ott alul írja hogy Includes paid promotion. És a háttérben ott van egy Libresse logó. Mé láttam más videóban Mobilfox-ot is.

2020. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem kifejezetten a munkásságát, de hallottam a nevét.

Csak a Google-be beütve amit láttam, és amiből pénze lehet:

1. Modellkedik (gyerekkora óta)

2. Youtuber évek óta

3. Instagram influencer

4. Láttam, hogy van valami webshopja is

5. Bubbleologynál van/volt valami teája

6. Eezyspritznél van/volt szörpje

7. Az Így ​lettem youtuber - Minecraft-videósok c. könyvben is szerepelt + matricaalbum

8. PumPumkás termékei vannak/voltak

9. Life T!LT Store-nál vannak/voltak termékei

És még biztos van jó pár, annyira nem néztem utána.


Ha mondjuk a gyerekkora óta, a modellkedéseiből befolyt összeget a szülei (és később már ő is) félretették/befektették, szerintem csak abból összegyűlhetett annyi pénze, hogy (hitellel) vehetett saját lakást/házat, de így az egyebekkel akár azt is megkockáztatom, hogy saját pénzből jött össze neki, hitel nélkül.

2020. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
35%
Meg gondolom egy pár pasival lefeküdt azért a házért
2022. jún. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

6os; elég undorító amit írtál és kicsit nevetséges hogy még mindig ott tartasz, hogy ilyen írsz rá, csak azért mert nő, van pénze és már lehet rá azt mondani simán, hogy sikeres.

Kicsi emlékeztető a sok buta embernek, hogy egy nőnek lehet pénze férfi nélkül is, sőt..:D


Polla évek óta youtuber és nem kis nézettséggel, feliratkozóval rendelkezik, rengeteg cég járhat utána hogy reklámozza őket, van amiket reklámoz is, nyilván nem kis pénzt fizetnek neki. Instagrammon szerintem az egyik legjobban követett magyar influencer, vállalkozása van, oxonál teái, stb.. Megmerem kockáztatni azt a kijelentést hogy teljesen saját pénzből, hitel nélkül kényelmesen megtudta venni azt a házat (férfi segítség nélkül)

2022. szept. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
51%
7es. Szerinted miért akarja mindenki, hogy ő reklámozza őket? Instagramon a fiókja nem áll másból csak a seggéből meg a cicijéből. Gondolom egy kis plusz pénzért a reklámokon kívül csinál egy pár dolgot. Magyarul szétbaszatja magát pénzért!
2022. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!