Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pollának, hogy lehet ilyen...

Pollának, hogy lehet ilyen szemöldöke?

Figyelt kérdés

Hogy lehet Pollának(Anett&Ancsa),ilyen sötét a szemöldöke,és ilyen formás?Mellesleg a szőke hajához is jól áll.

Genetikailag ilyen,vagy csinál vele vmit?



2017. máj. 5. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Azért formás mert szedi XD

Tobbit en se tudom,de hogy miert ilyen formas ezen kiegtem

2017. máj. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem szedi és festi is :D
2017. máj. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

#1 hahaha,nagyon nagy oltás szép volt (ikszdé)...az utolsó sorban írtam,hogy genetikailag,az annyit takar hogy vannak emberek akiknek már eleve ívelt,formás szemöldökük van,és nem úgy áll mint aki most kelt fel.

2017. máj. 5. 15:12
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Egyrészt szerintem csúnyán van megformázva, nem tudom, neked mi tetszik benne, másrészt azért sötét, mert ha megfigyeled, szét van szívva-festve a haja, tehát nyilván ilyen sötét az eredeti neki
2017. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki az a Polla?
2017. máj. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy magyar videós......
2017. máj. 8. 16:44
 7/8 anonim válasza:
100%

Tudod miért?

1.Mert szedi

2.Mert festi

véleményem róla: Roppant igénytelen, pedig kb mindenki el van ájulva, hogy milyen szép arca van, milyen kedves és önzetlen, pedig szerintem egy hülye r!B@nC, aki csak felvágni tud, hogy milyen jó élete van és hogy mennyi pénze meg a barátja. Engem végtelenül fel tud idegesíteni...És nem vagyok rá féltékeny, mert egy ilyen embert csak sajnálni tudok mert, hogy a felhőkön járkál, de nem baj innen lehet legnagyobbat esni.

És most jöhetnek az oltogatások a kis "Pumpuskáktól" (vagy miktől)

..

U

2017. júl. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Kedves Utolsó!

Én tiszteletben tartom a véleményed/gondolatod, de lehetőleg ne támadj le ennyire, és ne legyél ennyire agresszív, mivel itt nem a véleményedet kértem, csak egy egyszerű választ a kérdésemre. Ez sajnos nem az a kérdés amit kerestél;)

De köszönöm neked is!

2017. júl. 7. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!