Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyakran ültök autóban?

Milyen gyakran ültök autóban?

Figyelt kérdés
Nem csak vezetve hanem úgy amúgy. Haverommal dumálgattunk, aztán nem akarta elhinni, hogy utoljára 18 augusztusában ültem autóban úgy hogy a családban van autó. Csak alapvetően itthon ülő természet vagyok, munkába meg vonattal járok. Aztán így kíváncsiságból adta magát a kérdés, hogy ki milyen gyakran kocsikázik? :)

2020. okt. 25. 03:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Munkába gyalog járok, kb. 10 percre van.

Hétvégente szoktam a barátnőmmel autózni.

2020. okt. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán.

Taxiztam 2 hete kb., de van, hogy évekig nem ülök autóban.

2020. okt. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Múlt hónapig szinte napi szinten több száz-ezer km mentem vele mert akkor az volt a munkaezköz,mostmár csak heti 2-3x ha el kell mennem messzebbre.
2020. okt. 25. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

Naponta. Létesítményi tűzoltó vagyok, szolgálatba a saját kocsimmal járok. Szolgálatban szolgálati autót használunk. Sokat vezetem. Ez egy kéklámpás, de személyautó. Ha riasztás van, akkor a nagy piros fecskendővel kelünk útra, az is autó, csak jó nagy :)

Korábban fuvaroztam. Teherautóval. Az agglomerációban élek, a mindennapjaim nélkülözhetetlen része az autó. De egy cseppet sem bánom, én nagyon szeretem az autókat és az autóvezetést.

2020. okt. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hétfőtől péntekig minden nap.

Autóval fél óra a munkahelyem, vonattal 20 perc séta az állomásra, plusz 15-20 vonat.

De vinnem kell 2 gyereket a helyére, így kocsival másfél óra mire én is beérek. Vonattal, majd villamossal és rengeteg sétával biztos lenne 3 óra.

2020. okt. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
94%

Nincs autónk, tömegközledünk, plussz a vírus miatt amúgy se megyünk sehova.


Úgy két hónapja vittek el ismerősök temetésre autóval, azelőtt meg talán 2019 karácsonyán rokonlátogatások miatt.

2020. okt. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én mióta van kocsim (16 éve), azóta minden egyes nap, kivéve ha szerelőnél van. Egyrészt munkába azzal járok, másrészt a bolt innen gyalog majd' egy óra, szóval hétvégén is kell, valamint a szülőket is azzal látogatom, ha be kell mennem Pestre valamiért, akkor is kocsival megyek, mert Bp.mellett lakok, és hétvégén elég ritkán jár a hév / busz. Azt is kiszámoltam már, hogy egy bérlet drágább lenne innen, mint a benzinköltség, és időben minimum fele annyi mint ha tömegközlekednék. Összességében nem tudnám elképzelni az életemet autó nélkül, ráadásul imádom is.
2020. okt. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jogsim sincs, általában akkor ülök autóban, ha a szüleimmel bevásárolni megyek.
2020. okt. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Sose, de most majd fogok. Meg kell tanulni vezetni.
2020. okt. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Általában egy évben kétszer- háromszor,családi ünnepek alkalmával.

Sajnos ezek idén elmaradtak,így idén nem ültem autóban.

Budapesten élek,teljesen jó a Bkv,volán,ha nagyon szükségem lenne kocsira,taxi.

2020. okt. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!