Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők! Más is kapott már itt...

Nők! Más is kapott már itt üzenetben intim fotókat "férfiaktól"?

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem, még senki...
2020. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam...
2020. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi az iróniát, de új vagyok az oldalon. Húgomat zaklatták és érdekeltek volna tapasztalatok esetleg ötletek, miként lehetne tenni az ilyen aberráltak ellen.
2020. okt. 25. 19:28
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok. Ha jól tudom, intelligens férfi nem küld illetlen fotókat udvarlási célból :)
2020. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem lehet tenni azon kívül, hogy letiltod őket. Én elég sok emberrel megtettem már (mármint a tiltást, nem a képküldözgetést).
2020. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy kaptam. De az idióta bent hagyta a linkben, hogy "mypenis" vagy mi a fene... mondom te nem vagy normális... :D

Ő meg győzködte magát, hogy tuti megnyitottam. Mondom, ha ettől jobban érzi magát higgye csak ezt... aztán tiltottam.

Azt tudod tenni, hogy a linkeket nem nyitod meg, egyből tiltod az illetőt. Ez nem olyan nehéz, mint pl mikor FB-n megnyitsz egy üzit, és egyből ott egy f*sz a képedben.

2020. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többször is 😁 de csak itt. Máshol soha.
2020. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Nemértem minek kell azt ekkorára fújni. Mit kéne tenned? Verni a valagad a földhöz. Neharagúdj meg de legyünk már egy kicsit életrevalóbbak. Nem állt meg a föld forogni. Ilyen aberált emberek mindig lesznek lehet ellene tenni egy tiltással. Azért talán pszihológusra nem lesz szüksége. 😅 Bocsi de tényleg. Ez legyen a legnagyobb bajod. Nemkell minden baromnak visszajelölni. Azokat az üzeneteket meg amiket idegenek irkálnak felesleges megnyitni is. Vagy nem kell résztvenni a közösségi oldalakon 🙋‍♀️ milyen érdekes én egy fszt se kaptam mivel mindenkit ismerek akivel kapcsolatba léptem a facen és ha valaki ilyet tenne annak kinyomtatnám és éjjel kiragasztanám a központi buszpályaudvarra.
2020. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!:)

8-as, csak erre az oldalra vonatkozott a kérdésem. És nyilván nem lesz szüksége pszichológusra, csupán elgondolkodtatott, mi van, ha egy fiatalabb (kis)lányt zaklatnak f.rok képekkel.

Illetve maga az indíttatást nem értem, hisz 99%ban megvetést, szánalmat váltanak ki az emberekből vagy nemes egyszerűséggel kinevetik őket.

2020. okt. 25. 20:01
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyi az indíttatás, hogy ezek az emberek magukból indulnak ki, és mivel nekik bőven elég egy random punci látványa az örömködéshez és a felizguláshoz, azt hiszik, hogy a nők is hasonlóképpen működnek.
2020. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!