Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők általában tartanak az...

A nők általában tartanak az idegen férfiaktól?

Figyelt kérdés
Nem bizalmatlanságra gondolok, hanem konkrét félelemről. Néhány nő ismerősöm pl nem hajlandó beszállni a liftbe idegen férfi mellé. Azt mondták ösztönös. Hallottatok hasonló esetet?
2019. júl. 18. 14:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
Ez majdnem minden nagyvárosi emberre jellemző
2019. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem félek minden férfitól, de tényleg van bennem is egy olyan ösztön hogy ha "félelmetesebb" az ember akkor kerülöm. Mondjuk nővel is fordult már elő ilyen de általában férfiakkal főleg az erő viszonyok szerint gondolom.
2019. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#1 Minden nagyvárosi emberre??Én még nem hallottam olyan férfiről, aki fosna a többitől.
2019. júl. 18. 14:47
 4/23 A kérdező kommentje:
2# félelmetes alatt mit értesz? Kigyúrt kopasz tetkós? :D
2019. júl. 18. 14:49
 5/23 anonim ***** válasza:
60%

Hát mivel nem a nők fpgnak egy férfit zaklatni, megölni, megerőszakolni, elrabolni, hanem fordítva, így könnyű nem 'fosni'. Évezredek rossz tapasztalata vezette idáig a nőknet, hogy a férfiakkal óvatosnak kell lenni. És röhögés vagy értetlenkedés helyett inkább komolyan kéne venni és kicsit el kéne gondolkozni vagy szégyellni magad (tudom te aztán sosem, meg soha senki! csak a nők ilyen rohadt férfigyűlölők! azért van szinte minden nőnak rossz tapasztalata idegen férfiakkal....) és megpróbálni javítani a helyzeten...

És amúgy meg ha történik valami a nővel, akkor ti lesztek az elsők, akik szájaltok, hogy 'óvatosabbnak kellett volna lenni'. Vagy amikor saját lányotok lesz, akkor ti lesztek az elsők akik azt mondtják, hogy 'igen lányom, minden férfi perverz állat, vigyázz velük'. És amúgy meg az ismerős férfiakkal is óvatosnak kell lenni, ugyanis a statisztikák kimutatják, hogy a legtöbb elkövető olyan ember akit ismersz... Szóval erről ennyit.

2019. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%

Én igen. Miután már többször előfordult, hogy erőszakosan taperolni kezdett valaki, már elegem van, nem kísértem a sorsot.

Örülök, ha számodra szórakoztató.

N

2019. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
5# azert a “szegyelje magat” eros tulzas egy kicsit. Ha ő nem követett el semmi ilyesmit nő ellen akkor miert kéne szégyelnie magát egy masik ember tettei miatt,csak mert az is ferfi volt?
2019. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem kiskoromban zaklattak évekig, tehát valamennyire én is tartok az idegen férfiaktól, szerintem érthető.

Ettől független nem vagyok előítéletes velük, csak megtartom mindenkivel a kellő távolságot, nem fogom mindenkire kivetíteni a fóbiámat, csak azért, mert farka van.

2019. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%

#7

Szerintem amiatt kéne szégyellnie magát, mert ilyen érzéketlenül mulatozik azon, hogy más embereket bántalmaznak.

2019. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó, mondjuk azért mert azzal próbálnak hitegetni, hogy csak egy-két férfi ilyen a többség nem. Aha, akkor azt magyarázza meg nekem valami matekzseni, hogy miként lehet az, hogy szinte minden nőnek a világon azonos rossz tapasztalatai vannak? Nekem nem áll össze, hogy a nagyon kevés férfi, hogy tud minden nőhöz eljutni.

Plusz még ha egy férfi nem is ilyen, akkor is szinte biztos, hogy részese ennek a 'kultúrának. Hogy mikor? Amikor látja a fiúgyerekeit, haverjait, rokonait, az utcán elhaladó férfiakat szemétkedni, zaklani, undorító beszólásokat tenni, és hagyja. Velük röhög, mégha kényszeredetten is, csak hogy nehogy kitaszítsák a férfias köreikből. Talán még be is száll a viselkedésbe, ugyanilyen okokból. Nem kéne ölre menni, de azért annyit lehet mondani, hogy 'hé haver, ez egyáltalán nem vicces, ne csináld már'. A nők is mondják, de hiába ha minket nem vesznek komolyan. Aki meg olyanokat mond, hogy 'nem az én problémám, nem fogom én egy nő miatt veszélyeztetni magam ha nem kapok szexet cserébe', az ugyanolyan nőgyűlölő mint aki az utcán zaklat... Nem véletlen, hogy létezik az mondás, hogy 'vétkesek közt cinkos aki néma'.

2019. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!