Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik voltak életed legnagyobb...

Mik voltak életed legnagyobb "önhazugságai"? Mi volt az, ami végül felnyitotta a szemed?

Figyelt kérdés

2020. okt. 26. 00:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A legnagyobb önhazugság? Az amikor a "kedves" volt feleségem májusban visszahizelegte magát. Én meg eldobtam miatta azt a nőt akivel boldog voltam és azt hazudtam magamnak, hogy jó lesz újra és működni fog. Persze nem lett jó és nem működött. És szépen, ahogy a mondás tartja két szék közül a földre estem. Az exem azóta megint lelépet a nő meg hallani sem akar rólam. Mi nyitotta fel a szemem? Visszajött és néhány hét múlva láttam nem működik itt semmi. Csak volt mellettem üveges tekintettel. Hányszor aludtam úgy el este, hogy arra gondoltam lelépek a fenébe. Hogy mekkora hülye voltam eldobtam azt aki tényleg szeretet. És most ittvagyok egyedül. Vagyis nem egyedül, mert a nagyobbik lányom velem él. De nincs párom. Szóval jó nagy hülyeséget csináltam. Magamnak köszönhetem.
2020. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy, a munka fontosabb volt, mint az egészségem.
2020. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy a nők jók :/
2022. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!