Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondanál vagy mit szólnál...

Mit mondanál vagy mit szólnál vissza, ha egy idegen/ismerős direkt bántásból mondana a kinézetedre olyat hogy mekkora az orrod/mekkora a füled/mekkora kapa fogad van stb,szóval szándékosan megbántana?

Figyelt kérdés
Nem " bosszúból " gondoltam ezt a vissza vágást. Van aki olyan jól kezeli ezeket a helyzeteket és olyanokat tud mondani, hogy a másik csak les és meg se tud szólalni. Sajnos engem is bántanak és nem tudom mit kellene mondanom ezekre a beszólásokra. Eddig csak hallgattam és sose szólaltam meg,próbáltam elengedni, de úgy kikívánkozik belőlem az hogy mondjak ezeknek az embereknek valamit, de nem tudom mit. Volt már valaki ehhez hasonló szituban?
2020. okt. 27. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Még szerencse hogy nem neked tetszeni!!

Én meg vagyok magammal elégedve te meg nem érdekelsz. ennyit!

2020. okt. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Figyeld meg ezeket az embereket, tudd meg akár feszbukról hogy mit szeretnek mit nem, esetleges testi abnormalitásukat.Ha már képben vagy az adott személlyel és tudod is hogy mivel fogod zrikálni, fontos higy ne hamarkodd el a lépést.A legsebezhetõb állapotban kell ezeket betalálni, pl. elveszti egy családtagját vagy nagyon mélyponton van az életben.A lényeg, akkor támadd be õket mikor a legtöbb együtérzést várják.
2020. okt. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

- Mekkora füled van!

- Köszönöm.


És hagyd ott.

2020. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
-Hányadékfejű emberek véleményére nem adok!
2020. okt. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes :D
2020. okt. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

- Nagy a füled/fogad/orrod!


- Neked meg a szád.

2020. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben nőttem fel, már megszoktam. :)

Nem sokat szoktam mondani rá, már főleg megtanultam hogy bunkókra kár az időmet vesztegetni. Legtöbbször vállat vonok, vagy visszakérdezek hogy "és?", aztán távol tartom magam az ilyenektől.

2020. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Valamiért fontos számodra, hogy belekapaszkodj valamibe, amiben jobbnak érzed magad nálam. Nekem van tükröm, vágom, hogy velem mi a helyzet, és ha akarom, tehetek félre plasztikára/fogorvoshoz. De veled mi lesz?"


"A te korodban kicsit sem kínos már ez? Kiscsoportban még belefért, mások azóta szintet léptek..."

2020. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Ha a másik nem előnyös külsejű, akkor: Hát, te sem vagy egy matyóhímzés.

Ha a külseje kifogástalan: örülök, hogy én kívülről vagyok ronda, fordítva rosszabb lenne, de ezt nyilván tudod.

Vagy: Jobb, hogy nagy fülem van, nem pedig csúnya, kicsi, fekete szívem.

2020. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nezd meg David Gandy vilaghires ferfi szupermodellt. Nagy gorbe az orra,nagy a fule. Csinaljon egy baratod jo kepeket rolad. Meg valassz elonyos frizurat.
2020. okt. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!