Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha valakinek...

Mit jelent, ha valakinek lapos a megjelenése?

Figyelt kérdés
Számodra mit jelent?

2020. okt. 27. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne erdekes … semmit mondo … szurke eminencias ... uncsi.
2020. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Slampos, unalmas
2020. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ti mit soroltok ebbe a kategóriába? Gondolok itt öltözködésre.
2020. okt. 27. 15:09
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Pl a nő a randira farmer+ póló + edzőcipőt vesz fel. Nem ízléstelen, de unalmas.
2020. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Hogy mit? Igazából van akinek egy zsák is jól tud állni. Tehát relatív. De szerintem jobban ki tud tünni egy olyan ember akin egy felsőbb kategóriás HOSSZZÚ ujju ing van MEGFELELŐEN kombinálva.Viszont egy póló illetve mellé egy farmer ÉN szerintem na az egyszerű de nem mindig nagyszerű. Viszont ugyan úgy egy drágább ruhadarabnál is fel lehet öltözni. Szóval Öltözködni tudni kell. Ha valamit ki hagytam vagy valaki jobban tudja mint én kérem egészítsen ki😊😉
2020. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Alkathoz előnytelen, lógó, kinyúlt, kifakult ruhák.

Vagy épp a mai futószalag divat.

2020. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az alakja lapos, vagy unalmas, divatos, “hatásvadász”, de semmitmondó stílusa van. A plázából összetákolja a legújabb trendeket megtestesítő ruhadarabokat, de nincs benne semmilyen önkifejezés, és emellett a személyisége is üres.
2020. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
69%

A rövid válasz unalmas.


Miről van szó ruháról ,vagy külsőről?


Nekem lányokon rengeteg frizura tetszik, szinte bármi, de a frizura is lehet "lapos" Hajszín is lehet lapos.


Hiába van valakinek ,drága ruhája. Hordani is kell tudni.

Van akinek ,szinte minden jól áll, ismétlem magam ,hordani kell tudni.

Függ attól ,hova megy az ember.

Mi az ,hogy felsősketagóriás? Megyek utána egy árleolvasóval vagy katalógussal?

Olcsó sokszor lehet szebb mint ,egy drága.

Én pl ki nem állhatom a ,hosszú ujjú inget, a rövid ujjút igen.


Rengeteg féle ruhában ,jól érzem magamat, (melegítőben, csakis itthon ,de ottsem szeretem.)


A nő Farmerban pólóban edzőcipőben is lehet nagyon csinos szexis, első randin is.

2020. okt. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
5.dik vagyok. Nem szeretnék kötekedni de Ön(8.dik)Szerintem rendkívűl szélsőségesn gondolkodik. Ugyan is az esetek túlnyomó részében igen is Szemmel láthatú a ruha és ruha közti különbség. És igen,aláírom vannak olyan helyzetek ahol igaza is van
2020. okt. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!