Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy viselkednek velem az...

Úgy viselkednek velem az emberek, mintha nem is evilági lennék, mintha egy teljesen más világban élnék, mint ők, és így nem tudnak velem mit kezdeni. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Egy közösségbe se tudok beilleszkedni, mindig én leszek a furcsa akin jókat lehet a háta mögött röhögni meg pletykákat terjeszteni róla. Ha nem próbálok közeledni másokhoz akkor egy magának való különcnek vagyok kb. megítélve, viszont amikor közeledni próbálok másokhoz akkor mégrosszabb, akkor kezdenek el csak igazán földönkívülinek tartani. És jóformán menekülnek előlem, és ez ahogy telnek-múlnak az évek egyre durvább, mostmár ott tartok, hogy lassan nincs senki aki szóbaállna velem. De sok köszönet nincs abban se, akik még azért szóbaállnak. Teljesen természetellenes a viselkedésük, nagyon feltűnően máshogy viszonyulnak hozzám mint bárki máshoz, nagyon speciálisan kezelnek és nem kedvelnek csak eltűrnek. Mi okozhatja ezt, hogy valakihez kivétel nélkül mindenki úgy viszonyul, mintha nem is evilági lenne?
2020. okt. 27. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt ennyiből nem lehet megmondani, mindenesetre ha mindenki így viselkedik veled, akkor ideje alapos önvizsgálatot tartani, mert veled van a baj.
2020. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hiába írod le ezt mind, ettől még nem tudunk meg rólad semmit. Szerinted mi lehet az oka? Van akármi ami nem átlagos benned, a viselkedésedben, a kinézetedben, stb. ami ezt okozhatja? Ha tényleg mindenki így viszonyul hozzád, akkor lehet hogy nem ők azok akik mind tévednek, hanem te látsz valamit rosszul? Hogy esetleg nem az összes többi ember az aki rossz irányba megy az autópályán? Korántsem biztos hogy így van, és nem támadni akarlak, de ebből a leírásból csak vakon találgatni tudunk.
2020. okt. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És barátkozni szeretnél? Vagy csak beszélgetni?
2020. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Munkától vagy sulitol függetlenül hidd el a külsőnél kezdődnek a dolgok. Vannak olyan munkahelyek ahova beposhadnak az emberek 10-15 év után ha valakinek valami furcsa vagy szokatlan külső jegye van az nem tetszhet. Utálatosak is tudnak lenni új emberekkel stb. Lehet például ez.
2020. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4esnek igaza van.

Én fél évig nem barátkoztam nem beszélgettem a munkahelyemen mert van egy "nézésem" mintha lenéző lennék és ezért nem mertek hozzám szolni felém nyitni az emberek. Én pedig félénk vagyok visszahúzódó. De aztán amikor megtört a jég sokan mondták hogy azt hitték bunkó vagyok mert csúnyán nézek. Pedig alapból nagyon kedves természet vagyok és távol álljon tőlem hogy bárkit is lenézzek.

24/L

2020. okt. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5-ös ez elég gyakori csak a baj, hogy sokszor ez beképzeltség alapon megy. Egyből magára veszik az emberek és a hátad mögött már ellened is fordulnak. Mert hát manapság tényleg minek is' gondolkozni majd a telefon vagy a gép. 😊
2020. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!