Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néz engem mindig?

Miért néz engem mindig?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy busszal járok kb. mindennap látom suliba menet reggel és jövetbe délután a Békéscsaba-Szeged-i buszon és ott száll le ahol én. Sokszor észrevettem hogy néz, bámul tátott szájjal néz le rám (mert sokkal magasabb mint én) de tényleg mintha akarna valamit mondani vagy nemistudom sokszor volt olyan érzésem hogy mindjárt odajön és megszólit de eddig még nem tette. Olyan 18-20 év körüli a pasi. Vélemény?
2020. okt. 28. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Akkor kezdeményezz te.

Nyilván tetszel neki, csak nem mer megszólítani.

2020. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2020. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2:Nem, mert én még iskolába járok
2020. okt. 28. 16:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt a kérdés az, hogy neked tetszik-e. Ha igen, akkor bármi ürüggyel kezdeményezhetsz nála, ha pedig nem, akkor próbálj elvonatkoztatni tőle a buszon.
2020. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem annyira látom az arcát hiszen maszk van rajta.
2020. okt. 29. 11:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor honnan látod, hogy nyitva van a szája?
2020. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert a megállóba voltunk de akkorse néztem annyira az arcát csak meglattam hogy engem néz és rögtön elnéztem
2020. okt. 29. 11:10
 8/8 anonim ***** válasza:

" bámul tátott szájjal néz le rám"


Átlátszó maszkot hord? :-D

2020. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!