Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hímringyó vagyok?

Hímringyó vagyok?

Figyelt kérdés

Backstory:


Sziasztok.

24 éves pali vagyok, Budapesten egy Kúton dolgozok és az utóbbi időkben, egy 40-50 év körüli hölgy járt be, random (akár naponta is, kamu mintha tankolna stb).

Mindig kávézott egyet, párszor meg is akart hívni (persze nem engedtem, hogy fizessen), mindig dumáltunk, jól elvoltunk, de sosem mertem gondolni, hogy akar valamit.

Aztán teltek a napok és egyre személyesebb témákat beszéltünk, leginkább ő kérdezett, van e barátnőm stb

Kezdett gyanus lenni. Majd idővel elkérte a telefonszámom,majd hívogatott üzengetett stb.

A hívások alatt kezdtünk összemelegedni, de én még mindig furcsának találtam ezt a kapcsolatot a korkülönbség miatt.

Aztán a hölgy elhívott moziba/színházba meg ilyen-olyan helyekre, azt mondta fizet mindent stb. Eleinte nem akartam belemenni, mert sosem szerettem ha a Nő hív meg, de nyugtatott, hogy nem probléma ugyanis van bőven felesleges pénze :D


/Egyébként korához képest csinos, fiatalos és ad magára (igényes)./


Szóval randizgattunk, elvoltunk majd egyik randi után áthívott magához, ahol egy kávé mellett azt mondta, hogy fizetne nekem mindenért csak legyek vele néhány órát, ugyanis nagyon magányos, velem pedig jól érzi magát és még jóképű is vagyok (az ő véleménye szerint ^.^).


Hosszas gondolkozás után, belementem és most kurvának érzem magam :D.


Ez gáz amúgy? Nem érzek iránta szerelmet de ő nem is ezt igényli, csak a társaságom, amiért ő fizet.


Magyarul hímringyó, gigolo vagyok!?


Ti mit tennétek, ha lenne ilyen lehetőségetek? Csak őszintén! Nem kell a kamu papucs rizsa.



2020. okt. 28. 23:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok 29 éves most.

Pàr éve egy tőlem jóval idősebb férfi felajànlott hasonlót, jól is jött volna a pénz, de nem mentem bele.

Nem bánom.

Ha màs csinàlja engem nem zavar

2020. okt. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%

Inkább a sugar baby férfi megfelelője vagy (nem tudom erre van-e külön szó). Szerintem nem gáz, hiszen a nő ezt akarja, ő is kezdeményezte és ha ez így neked is jó, akkor miért ne, senkinek nem ártotok vele. Nyilván ha bármelyikőtöknek van párja és az ő háta mögött folyik a dolog, az már más helyzet, de a leírtakból nem ez jött le.

Én nem mennék bele ilyenbe, de attól még nem ítélem el, a ti dolgotok és amíg mindenkinek jó, senki nincs kihasználva, nem gáz. Ettől függetlenül azért elég fura helyzet lehet.

2020. okt. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Ezt nagybetűs JACKPOTnak hívják. Más a fél karját odaadná, neked meg ő fizet.
2020. okt. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
18%
amig nem szexeled meg szerintem nem para. olyan mintha egy pszichologusnak fizetne. Am itt kint angliaba ez bevett dolog, hogy a szulok fizetnek valakinek,hogy a gyereket vigye el moziba, focizni, stb. Szoval a helyzet kb ua csak a kora mas. - szerintem
2020. okt. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
4es olvasd el megint
2020. okt. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
79%
oke, elolvastam.. szoval megvolt a néni? (sry keso van mar)
2020. okt. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm válaszod! Igen, nőknél ez kicsit más talán?! Nem tartok különbséget Nő és Férfi között, ne érts félre. DE (Szerintem) nőknél ez azért kicsit másabb, finoman szólva :D.


#2 Köszönöm szépen a válaszod! Tökéletesen leírtad a helyzetet és jól esik, hogy ilyesmódon fejezted ki magad és IGEN! Egyikünknek sincs párja. Ő már 4-5 éve elvállt, nekem pedig pár éve csak futó kalandjaim/kapcsolataim voltak (egyik sem volt túl komoly).


#3 Köszönöm a válaszod. Egy barátom is ezt mondta! "Megfogtam az isten lábát", de én a korkülönbség miatt gáznak éreztem eddig.


#4 Köszönöm a válaszod. Igen, ezekről hallottam már, kint Amerikában is így volt legalábbis ott, ahol én voltam. (voltam kint 2 hetet)

2020. okt. 29. 00:22
 8/30 A kérdező kommentje:
#6 Igen! :D "Megvolt a néni".
2020. okt. 29. 00:23
 9/30 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem még pár kérdést beleírni.


Ezek a kapcsolatok meddig tartanak illetve,hogyan végződnek általában?


Valamint a Szex nekik mennyire lehet izgató? Úgy tűnt, hogy jó volt neki, de lehet csak színlelte? Vagy neki ennyi elég? Nem mertem róla vele erről beszélni. Az ciki lenne, ha megkérdezném tőle? Sosem szexeltem még, 30 évnél idősebb nővel. Főleg, olyannal akinek van már gyerek. (Ezt is elfelejtettem oda írni, hogy van egy huszonéves férjes lánya)

2020. okt. 29. 00:29
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Àltalàban úgy végződik hogy az egyik szerelmes és hoppon marad
2020. okt. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!