Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen vicces, kínos sztori...

Milyen vicces, kínos sztori történt veled tömegközlekedési eszközön?

Figyelt kérdés
2020. okt. 30. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Egyik barátnőm összefosta magát, ezt nem tudtam még überelni
2020. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Adrixy2008 válasza:
77%
Velem az történt hogy egy már kicsit ittasnak tűnő ember majdnem lehányt a buszon
2020. okt. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

kolléganőm értettségi találkozóról hazafelé erős kísértést érzett az okádásra. megállította hát a helyközi járatot, leszállt, aztán dolga végeztével intett, hogy mehetnek tovább

inkább kínos, semmint vicces...

2020. okt. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Régebben egy nyáron egy távolsági busz lépcsőjén - miközben tömött sorban álltunk és jegyet váltottunk felszálláskor - véletlenül ráléptem az előttem lévő lány hosszú gumis derekú szoknyájára és egy ideig rajta álltam. Akkor vettük észre, amikor előrelépett egyet. Volt rajta bugyi.
2020. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb iskolàs koromban még azt hittem a buszon barhova le lehet ülni ahol van szabad hely nem tudtam hogy az embereket is meg kellene nézni elötte ki ül pl dupla ülés egyikén.


Szoval nagy naivan leültem az ablakhoz kerülgetve egy extrém hàjas idösebb ferfit, aki kivülre ült le igy át kellett vergödnöm mellette hogy belülre leüljek miközben szoltam hogy leszeretnék oda ülni(elötte nem voltak ülések szoval dupla üléssor elsö sora a busz 2.felében)


Mivel veletlen egy leheletnyit hozzaertem a terdehez persze hiaba a bocsanatkérés, el kezdett velem üvöltözni ugy hogy zengett töle az egesz busz en meg sem mertem mukkanni mellette es egész uton szidott mint a sakàl jo nagy hanggal

2020. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1.Bokáig érő szoknyában szálltam fel a buszra és nem vettem észre, hogy ráléptem a szoknya elejére. Úgy elterülte, mint az Alföld.


2.Szintén buszon, hazafelé, egyedül ültem, közvetlen mellettem senki nem volt. Valami vicces hülyeség eszembe jutott és már nem birtam visszatartani a rögögést, minél jobban próbáltam csendben maradni, annál inkább kitört belőlem a nyerítés. Nyilván látható volt, hogy egyedül utazom és magamban röhögök.

Egy alkalmas megállónál aztán lemenekültem a buszról, de a hazafelé utat is végig röhögtem.


4. Vonattal utaztam. Ahigy mentem végig a kocsikon, valahogy egyik hely sem tetszett, míg végül kinyitottam a következő ajtót és a mozdonyvetővel találtam szemben magam :D

2021. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!