Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ballagás tapasztalatok?

Ballagás tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Akik már ballagtak azok hogy élték meg?

Én is ballagtam már de most fogok véglegesen és rettegek..

arra gondolok hogy mindneki engem fog nézni, a fotókról ne is beszéljünk.

Állandóan elképzelem ahogy a tükörbe tökéletesen nézek ki és majd a képeken egy undorító szörny leszek, a másik félelmem pedig hogy valami rossz fog történni, mondjuk elesek vagy beleakadok a mondandómba.

Csak én vagyok egyedül aki fél ezektől a dolgoktól?



máj. 15. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én annyira leszartam az egészet hogy az se érdekelt hogy fotóznak, pedig nagyon nem vagyok fotogén
máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, a ballagás mindenkinek egy kicsit megalázó. Ott állsz 18, vagy akárhány évesen, énekelgeted a ballag már a vén diákot 40 fokban, mindenki már menne haza ebédelni, és a nap megkoronázásaként valaki biztosan elájul. Meg kell tanulni nevetni ezeken. Nem lesz sok ilyen alkalom az életedben, néhányszor túl lehet élni, és utólag egész vicces :)
máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazad van😂
máj. 15. 19:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenki magával meg a szeretteivel fog foglalkozni. Nézz az emberekre és meglátod.
máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A kutya nem fog veled foglalkozni.


Én élveztem: addigra annyira megutáltam az osztályt, hogy ez volt a legboldogabb napom. A képeken látszik, hogy a síró lányok között mosolygok.

máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
két hete voltak a középiskolai ballagások...
máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy izgulsz, fontos esemény a ballagás, de hidd el, nem fog mindenki veled foglalkozni. Nem bunkóságból írom, félre ne érts, de mindenki a saját hozzátartozóját figyeli, nem másokat. A fotók pedig még ha rosszul is sikerülnek, nagyon hamar megfeledkezik róluk az ember. Rólam is szörnyű lett a ballagási képek többsége, de néhány perc alatt túltettem magam rajta, pár év távlatából meg már vicces is valamennyire az egész. :)
máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tök jó ez a sok pozitív válasz, köszönöm! És tényleg azt értem hogy senki nem fog pont velem foglalkozni de már az is zavar hogy ott leszek
máj. 15. 20:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem az emlékem, hogy kicsit elérzékenyütem mikzben vonultunk keresztül az iskolán és láttam, hogy néhány lány sír, ezért én is bátran utat engedtem az érzéseimnek és elsírtam magam. Viszont utána vettem észre, hogy a lányok nem sírtak, csak bohóckodtak egymás között. Ennek eredményeként az egész osztályból én voltam az egyetlen bőgő és hülyén éreztem magam. :D Pár termen úgy vonultunk eresztül, hogy mindenki normálisan ballagott én meg bőgtem. :D
máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gondolom hogy erezhettel , középiskolai ballagás?
máj. 15. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!