Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig ápolnátok a szüleiteket...

Meddig ápolnátok a szüleiteket ha ő nagyon beteg lenne?

Figyelt kérdés

Tegyük fel kemotárápiára járna.És utána ágyban feküdne.

Mennyi idő után hagynátok magára?


2020. okt. 31. 15:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Semeddig. Arra valók a kórházak, hogy ápolják ott az embereket.
2020. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagyok szakápoló, és azt sem tudnám megoldani, hogy 24 órát velük legyek. Ha nem tudnánk megoldani, hogy megfizessek egy kijáró ápolót, akkor maradna a kórház.
2020. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha ne adj Isten ilyen történne edesanyukammal én biztos mindent megtennék hogy minden segítséget és szeretet megkapnom ami a gyógyuláshoz szükséges igyekeznek munkán kívül minden percben vele lenni ha nincs ápoló akkor is szereznek valakit ő is ápolt és velem volt mikor beteg voltam és tudom hogy fordítva is így lenne
2020. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Addig ápolnám, ameddig bírnám erővel és anyagiakkal.
2020. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen betegséggel jobb ha szakképzett ápolók közt van. Fájó szívvel de rábíznám ilyen ápolóra / kórházba mert ha kell akkor ott tudnak neki segíteni.
2020. okt. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy attól meg hogy bent van a kórházban valaki és kapja az “ellátást” ami egyébként nem a legjobb a lelki támasz iszonyatosan fontos szóval akkor is biztos hogy vele lennek ameddig csak tudok és amennyit csak tudok
2020. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Akinek még nem volt daganatos beteg a családjában annak fogalma sincs hogy hogy működik ez. Nem egy katatón betegről van szó, hogy csak fekszik és ennyi. Édesapámmal is végigcsináltuk, ő sajnos nem élte túl, aztán édesanyámmal is, ő győzött.

Bemegy az ember a kemóra, kijön, pár napig folyamatosan hány, nem tud enni, tápszerezni kell, de pl ki tud menni a vécére egyedül, fel tud öltözni, satöbbi. Nem is szükséges és nincs is rá mód hogy a kezelések között kórházban ápolják szakemberek. Csak akkor fogadják a beteget ha bejegyzett kezelése van, illetve ha hirtelen elkapja egy állapotromlással egybekötött rosszullét. De akkor is hazaküldik amint lábra állítják, szóval egy rákos beteget nem úgy kell elképzelni hogy a kórházban fekszik mozdulatlanul amíg meg nem hal.

De ettől függetlenül is, akármilyen betegsége lenne, addig ápolnám amíg kell. Nem hagynám magára.

2020. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 vantel ***** válasza:
56%
Ha nem kell pelenkázni,fürdetni ,akkor nem gond. Ha kéne akkor az elmém nem bírná , valahogy kiakadna.
2020. okt. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

lehet lepontozni, de leginkább semeddig. mármint persze hazamennék és mellette lennék a mindennapokban, de hétszentség hogy azonnal ápolót fogadnék mellé. ugyanis én hülye vagyok, van egy figyelemzavarom, egy hiperaktivitásra hajazó valamim, amit sose érek rá kivizsgáltatni (meg fszomnak van kedve a dilidokihoz), testileg sem vagyok valami erős, illetve ismerem magunkat, három nap alatt úgy megutálnánk egymást hogy soha nem szólnánk egymáshoz többet.

szóval mindenki egészsége, lelki nyugalma és emberi kapcsolatai érdekében jönne az ápoló.

2020. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Attól függ milyen állapotban van. Ha már állandó felügyeletre és gondozásra szorul, nem tudnék mellette dolgozni, akkor felvenném a kapcsolatot egy közeli hospice házzal és gondoskodnék a megfelelő ellátásáról úgy, hogy mellette mindennap látogatom amíg csak tudom.

A nagybátyám sok időt töltött hospiceban (nem csak a legvégén). Nem csak neki, de a családtagoknak is sokat segítettek az elengedésben. Nagyon jó kezekben volt, több állandó ápolója a temetésére is eljött.

2020. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!