Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek kiporszívózzak most?

Szerintetek kiporszívózzak most?

Figyelt kérdés
Takarításból kaptam kedvet. A szomszéd már alszik szerintem, de ideje felébredni!
2020. nov. 2. 21:33
A kérdező szavazást indított:
Porszívózzál
Ne porszívózzál
28 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Elj a manak! :)


(amúgy en tegnap hajnalban szonyegtisztitoztam … befosott a kutya, felkellett takaritanom)

2020. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha társasházban laksz, akkor ne
2020. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk éjfélkor meg siman mosnak … vagy megy a mosogatogep valahol … vagy ha a házban kuss van, akkor az utcan randalírozik valaki … vagy ugat egy kutya … vagy dudal egy auto :) Zajlik az elet.
2020. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha felettem laksz, akkor kérlek ne! :)
2020. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
11 utan kezdodik az elet. Gazsi lassan hazaer a kocsmabol, az asszony perlekedik majd, uvoltozes, sikoly, uvegcsorompoles … Gazsiek nem mosnak tobbet, kihajitottak a mosogepet az ablakon :)
2020. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha a szomszed is hasonloan jofej veled, akkor igen :) De amugy ha bekeben eltek, akkor inkabb ne.
2020. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy feletted lakok, mert én a földszinten vagyok, alattam nincs szomszéd.

Bár kár hogy nem lakok feletted, nagy poén lett volna ha tényleg elkezdett volna porszívózni az alsó szomszédod!

2020. nov. 2. 21:55
 8/11 anonim ***** válasza:
En meg a kepeket is felfurnam a falra :)))
2020. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az is jó ötlet, lenne pár fúrómunka is, csak mindig elhalasztottam őket...

Azért még megvárom az éjfélt, aztán utána, hadd tudjon elaludni először álomba merülni a szomszédság és én szép halkan megcsinálok mindent

2020. nov. 2. 22:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyi, nálunk c qurvák keféltek a negyediken panelba, arra aludtam el, hogy " ááhggághgluglguu" vagy valami ilyesmi. Lényeg, hogy utána lett x6ja. :D naa szóval azok után szerintem áldás lenne egy ilyen szomszéd.
2020. nov. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!