Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy a francba lehet egy...

Hogy a francba lehet egy autot olyan koszosan tartani, hogy a muszerfalon vastagon all a por, a kormany raga a mocsoktol, a padlon is sar van, vagy evek ota nem volt kiporszivozva?

Figyelt kérdés

A karpit is undoritoan mocskosan nez ki, az ulesekbe beleontve minden, borzaszto.


Ma lattam egy parkoloban egy renault lagunat, ahogy kiszallt belole az urge, epp mellette alltam, hat az allam leszakadt mi volt abban az autoban.


Kivul nem volt piszkos, de belul...


Masnak is volt mar tapasztalata hasonloval? Milyen gyakran alltok neki takaritani az autotokat es milyen szjntig szoktatok takaritani?


2019. jan. 4. 17:05
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
Van akinek nem igénye hogy tiszta legyen az autója.....más meg egy hétig jár ugyanabban az alsógatyában meg zokniban.....más meg tisztaságmániás......van aki meg laktóz érzékeny....
2019. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a rohangalos autóm mocskos. De úgy nagyon olyan mint az utca. A másik 2 autóm ragyog.
2019. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Apukám burkoló ,koszos ruhával ül be, koszos cuccot pakol bele a hátsó ülésre is mert csomagtartóba nem fér minden, kifolyik egy kis csemperagasztó por stb stb kutyával is sokat megy így a hátsó ülés szőrös nyálas stb

Már ember nincs aki kitakarítaná és a múltkor még az autószerelő is szóvá tette neki,hogy sokféle ember sokféle autót hord oda,de ilyen szutykot még nem látott. A por,kosz az ablakon kilátni alig lehet stb stb szóval undorító,de csak ő használja és csak munkába. Ellopni se igazán fogják :D

Én az enyémet hetente egyszer,de ha mindennap használom akkor heti 2szer kitakarítom, van amikor piros alatt gyors áttörlöm a műszerfalat,vagy ha valakire várok gyors lemosom belül az ablakokat stb már mániám lett és kényszeres is

2019. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyen esős szutykos időben naponta kellene takarítani a padlót, szőnyegeket a sártól, levéldaraboktól, kavicsoktól...


Hát nekem erre se időm se kedvem! :D

Akinek nem tetszik az nem ül be.


Majd ha jobb idő lesz akkor kitakarítom.


Tavasszal, nyáron, ősszel más a helyzet mert akkor jó idő van, lehet itthon takarítani bármikor.

2019. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mopat ***** válasza:

Kérdező, jobbat mondok. Az ünnepek előtt egy bevásárlóközpont parkolójában egy kb 2 éves Ford pick-up terepjáróhoz volt szerencsénk. Kb. 10 milla egy jól felszerelt modell,vagy több. Na-az kívül belül le volt amortizálva! Minden oldala megtörve, festék lekarmolva, lámpabúrák repedtek, műanyag védőcsíkok kiszakadva, ablak repedt, belső tere meg nagyanyám disznóóljának tisztaságát idézte... Anno mifelénk az öreg erdész bácsi(akinek ugye szintén a napi életéhez kellett a verda) megvette a használt, leselejtezett UAZ-t a Néphadseregtől(mert újonnan nem is árulták egy magánszemélynek) és legalább tíz évig használta, a földutakon, az erdőben...És sokkal szebben nézett ki az öreg autó. Tudod, vigyázott rá, mert a saját kis pénzéből kellett megvennie. De a szomszédom is lemossa vagy lesterimózza az öreg MTZ50-et, meg kisepri a sarat a fülkéből, sőt a pótkocsit is lesöpri vagy lemossa, nem hetekig rohad a kosz rajta. Pedig ugye dolgozik vele. Egy másik majomnak meg a telephelyén a szabad ég alatt rohadnak a több tíz milliós traktorai, az eső mossa őket, a fülkék állapotáról meg a Rózsaszín Pittbull együttes "Valaki beszorult egy zetorba..." című száma jut eszembe. Kb. azt is megcsinálták benne.

A példában említett terepjárós és John Deeres majmok közös pontja, hogy a gépet állami támogatásból tolták a fenekük alá, tehát letojják, egy fillérjükbe sincs, egye meg a fene, majd ad az állam másikat,(a te meg az én adómból) vagy fater vesz egy újat. De ha tudod, hogy effektíve neked kell kifizetni, lehet, hogy évekig(vagy tovább) nem tudsz egy másikat venni, akkor hajlamosabb vagy vigyázni rá...

2019. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerősöm egy éve vasarolt egy null km-es autót a gyártósorról ő kapta meg, külseje tiszta ahoz képest a belseje nos a gumiszőnyeget már nem láttam benne mivel egy összefüggő sárréteg volt a padló aljan amely ellepte az egesz padlót, hogy szántani lehetett volna, a pedálokról a sár az már darabokban töredezett le, műanyag burkolatok megrugdosva összekoszolva. Ahogy megvette még beültem most már nem tenném meg. Hetente 1x kiporszívózom lemosom a gumiszőnyegeket, szilikon olajjal atkenem az ajtószigetelő gumikat addig ameddig új könnyebb tisztán tartani max 1 óra az egész művelet, lassan nyugodtan.
2019. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!