Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hundred Sins miért savazza...

Hundred Sins miért savazza most Azahriahot?

Figyelt kérdés

2020. nov. 5. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Szerinted itt mennyien tudják, hogy ki ez a két szerencsétlen?
2020. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Épp az imént néztem meg ezt az interview-t: [link]


A videóban nincs szó róla, hogy mi okozza a feszkód, de Bánkúti Dani egy kommentre válaszolta, idézem: "van egy kis nezetelteres, sracok majd megbeszelik, nem tartozik sztem a publikumra"


Ha tippelnem kéne talán arról lehet szó, hogy Ati mögé beállt most Bánkúti Daniék cége/közössége (vagy mi a tosz, nem tudom pontosan) a Magyar Producer Workshop és a jövőben ők fogják segíteni és talán Hundred Sins-nek más tervei voltak Atillát illetően. Az is lehet, hogy Sins felhúzta magát azon, hogy nem votl kellő mennyiségben/minőségben megemlítve, hogy mennyivelt járult hozzá Ati eddigi zenei pályafutásához, igazából fogalmam sincs mert Hundred Sins kommentjét törölték a fent linkelt videó alól is az alábbi indoklással: "maganugy volt, azert toroltuk".


Bízzunk benne, hogy a srácok megbeszélik egy sör mellett azt jónapot, mi meg szerintem ne csámcsogjunk rajta, ahogy jelezve is volt: magánügy.

2020. nov. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Vihar a bimbiben.

Pólstrítet amúgy bírtam, de a dancsós haknija nálam betette a kaput. Előtte is voltak külföldi mintára másolt videói, de azt még elviseltem.

Gondolom, ebben az ügyben is valamit nagyon sumákolt, aztán nem nézte mindenki szó nélkül.

2020. nov. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát... azért a Dancsót se kell nagyon félteni, amit csinál már az utóbbi 2-3 évben az ultragáz. Minimális energiabefektetés, közel 0 hozzáadott érték, nem nagyon meg más, csak a szerencsétlen emberek kifigurázása/gyalázása, közben perszre reklám a reklámban és még azon túl is reklám. Ő is "betette a kaput" elég sok embernél a 14 éves almásfüzitői kissráccal, na ott átlépett egy határt amit ge*ire nem kellett volna, utána sikerült az egyik valaha látott legszánalmasabb módon bocsánatot kérni, ahelyett, hogy kiállt volna és vállalva az arcát, kb ~3-5 év óta előszőr 1 rohadt percre ledobva magáról a majomkodó pojáca szerepet kibökte volna, hogy "bocsánat", irozinálás és bohóckodás mentesen, felnőtt ember módjára.
2020. nov. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
#4: Teljesen egyetértek azzal, amit írtál. Dancsóra ez igaz, pól meg ugyanezt tolja, csak most épp ő felfelé halad a hájpvonaton.
2020. nov. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Hát, nem tudom hallod... a viccelek-es videója után én is elgondolkodtam ezen, de szerintem "pól" nem fog arra a szintre süllyedni, mint Dancsó, egyszerűen alkatilag nem tűnik annak az embernek, már most látszik rajta az utóbbi pár hétben/hónapban, hogy nem stimmel valami, láthatóan fáradt és stresszes minden videójában. Szerintem nem gondolta végig, hogy mivel is fog járni, ha 17 évesen "előlép a nyilvánosságra", Ő maga is bevallotta, hogy talán az eddigi legrosszabb döntése volt, hogy levette a maszkot. Értelmes srác és jólelkűnek tűnik, szerintem ha már érzi majd hogy nem ok amit csinál, illetve kap erről elegendő visszajelzést, akkor le fog állni a videózással teljesen és utána kizárólag a zenei karrierjével fog foglalkozni. Én így látom a dolgot, de persze nem vagyok jós.
2020. nov. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LakatosAnonymus ***** válasza:
100%
Pól értelmes kritikát fogalmaz meg, Dancsó pedig fikáz random embereket. Ez a különbség kettőjük között. Egyszerűbben, Dancsó egy gyökér, Paul meg nem. :D
2021. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!