Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lúzerség ha valakinek...

Miért lúzerség ha valakinek soha nem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés
Annyira szeretik ezzel szívni az ember vérét, meg azzal hogy szűz. De most ez olyan hogy vagy van olyan ember akivel szívesen vagy együtt vagy nincs, azért együtt lenni valakivel hogy elmondhasd hogy van pasid/csajod és trófeaként mutogasd és csak ezért vagy vele annak szerintem nem sok értelme van.
2020. nov. 6. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem az, aki szerint az az hetente váltogatja a partnereit. Inkább az a lúzerség.
2020. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Deja vu :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamas..



Amúgy le kellene már szokni arról, hogy érdekel, hogy gondol a másik...

2020. nov. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem sértésből, de a lúzer(ség) szót általában az éretlen,kis gyerekek használják,ami a kapcsolatot illeti, biztos meg van az oka, hogy miért nem volt eddig az illetőnek, de ami késik nem múlik ;) Amúgy meg nem az.
2020. nov. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Miért csak végletekben tudtok gondolkodni?

Csak a szűz meg csak a kiélt ringyó/hímringyó létezik?

Mi van a normális kapcsolatokkal?


Nem mondanám, hogy lúzerség ha valakinek sose volt kapcsolata, de érdekes mindenesetre. Nagyon fura személyiségnek kell hozzá, hogy soha senkivel ne tudj randizni...

A másik véglet is fura, mert nem szükséges átmenni a fél országon, nem attól leszel valaki.

2020. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4. Rég nem érzek rá késztetést.
2020. nov. 6. 10:59
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem az a nagyon gáz, ha valakinek nincs lehetősége azt csinálni amit akar.


Az nincs meg az a kép opciója, hogy "kapcsolat" vagy "élem a szingli életet, sok nővel lefekszem, esetleg van egy barátok extrákkal kapcsolatom stb..".


Hanem arra kényszerűl a személyisige és önbizalom hiánya miatt hogy teljesen elzárja magát a másik nemtől.


Ez elég szomorú.


Ilyen ő be is mesélik maguknak, hogy "de nem kívánom a szexet, emberi közelséget" mert sokkal egyszerűbb ezt elhitetni önmagaddal mint tenni valami az ügy érdekében és potenciálisan elbukni.


Ez a nagyon gáz.


Az hogy nem akarsz kapcsolatban élni, megállapodni és éled a szingli életet az nem gáz.


A szüzeknél is úgy van, hogy aki önszántából marad szűz mert így dönt az teljesen oké.


Viszont ha azért szűz, mert nincs semmi lehetősége ezen változtatni és bele törődött így inkább azt mondja másoknak hogy "Én szűz akarok lenni, ez az én döntésem" az megint gáz...

2020. nov. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6. Nekem eléggé kettős érzéseim vannak ezzel kapcsolatban.
2020. nov. 6. 11:14
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert most vagy fiatal meg minden, egyszerűen az és kész. Mondom ezt úgy hogy nekem se megy. De nem gondolom azt hogy én vagyok a normális. Ha buknának rám a nők csinálnám az összesel.
2020. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez elég hülye gondolat.
2020. nov. 6. 11:49
 10/14 A kérdező kommentje:
Mielőtt beszélek valakivel elmondom magamnak hogy "Ne a kanosságra hallgas, verd ki inkább és ne tegyél olyat amit megbánhatsz.
2020. nov. 6. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!