Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már valakinél, hogy a 4...

Volt már valakinél, hogy a 4 hónapos babája nem tolerált másokat?

Figyelt kérdés
Mostanában bárki jön hozzánk, amíg itt van majdnem végig üvölt a babám, más kézbe abszolút nem marad meg, ha máshoz megyünk, az ottlét csak arról szól, hogy nyugtatgatom, mert sír. Sír, ha más beszél hozzá, ritka, hogy elviseli. Ezt elnövi majd? Vagy hogy tudnék jót tenni neki? Nem akarok bezárkódni, mert ő csak azt szereti, ha ketten vagyunk. Apukát megtűri, de az ő kezében is sír.

2019. dec. 19. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Szeparációs szorongás, olvass utána. Kinövi idővel, ha megfelelően kezeled a helyzetet.
2019. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem korai az még? Olvastam, hogy alvászavarral is járhat, de ilyen nincs nálunk, alszik egész éjjel a saját szobájában.
2019. dec. 19. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
olyan érdekes hogy mennyire különbözőek tudnak lenni az emberek, már ilyen fiatal korban is. nálunk pl a legutóbbi családtag előtt mindenki "kezes" ölbevehetős baba volt. de a legfiatalabb soha senki kezében-ölében nem maradt meg sokáig. az anyjáéban sem. egyszerűen nyomta el magától az embereket mindig. megölelni se lehetett. nagyon fura volt
2019. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 5 hónaposan volt ilyen. De csak pár hétig tartott ez.
2019. dec. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom is kb ilyen idős korban kezdte.

Most, 1 éves korára nőtte ki. Már odamegy idegenekhez is, de felvenni vagy ölbe ültetni csak nekem, az apjának meg az egyik nagyanyjának engedi. Mindenki mástól hátrál vagy ellöki magától.

Egyszerűen ilyen.

2019. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!