Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vágyodok mindíg máshova?

Miért vágyodok mindíg máshova?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak 1 munkahelyet,ahova egyből bekerűltem amint betöltöttem a 18-at. A munkárol annyit elég ha írok,hogy 8 hónapig tart,és a munkahelyen kell maradjak.(mint 1 koli).

Mielött elmentem,alig vártam hogy elmehessek otthonról,és mehessek a csapattal..Amikor odamentem kb 1 hónapig semmi bajom nem volt,jól éreztem magam( csak 3 hónapot lehettrm ott a virus miatt ebben az évben).

Aztán 1 szabad nap alkalmábol elmentem páromhoz ahonnan már kész szenvedésnek éreztem,hogy visszamenjek. Utánna már nem volt jó. Honvágyam is lett. Ez kb 1 hétig tartott,majd megint visszajött a jókedv.Ez addig tartott,még apám,anyám és párom el nem jöttek látogatni. Utánna ismét mindent megadtam volna had mehessek el. Most eljött az a nap,hogy mindenkit hazaküldtek, és azt hittem jobb érzés lesz. Amint hazaértem,vissza akartam menni. Egész nap olyan érzésem volt mintha az egész megse történt volna,csak 1 álomból keltettek volna fel.

Szerintem ilyet már más is érzett. Azt szeretném tudni hogy aki ezen már ment át, mire következtet miért van ez?


2020. nov. 6. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert semmi se jó ahol jelenleg vagy, vagy nem tudod eldönteni mi a jó, mindig az ahol vagy. De valószínű hogy teljesen egyik se jó, mert ha valamelyik jó lenne, azt mindig szeretnéd.
2020. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!