Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme a nevetséges...

Mi értelme a nevetséges intézkedéseknek?

Figyelt kérdés
Fürdőkben és uszodákban kötelező maszk, szórakozóhelyek bezárva. Én már átestem ezen, kemény 2 napig volt hőemelkedésem és 1 hétig nem igazán éreztem ízeket és szagokat, semmi olyan, ami egy sima náthánál komolyabb lenne. Minden öreg és krónikus beteg maradjon otthon és akkor nem halnak meg, ennyi. De a normál életvitel ne menjen már miattuk kárba.
2020. nov. 7. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Te átestél rajta, sokan meg átestek a másvilágra. Talán pont az olyanok miatt, mint te.
2020. nov. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Aki fél, maradjon otthon. Aki élni akar, azt hagyják élni. Mindkét fél jól jár.
2020. nov. 7. 10:46
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Elfelejted hogy sok krónikus beteg a családdal él akik ugyanúgy hazavihetik a vírust.

És gondolom tudod hogy attól hogy neked enyhe lefolyású volt attól másnak nem biztos hogy az lesz.

Harmadszor nem minden hogy mennyi beteg van a kórházban. Nem az ágy számával van a baj, hanem attól félnek hogy nem lesz elég orvos és nővér aki ellássa őket. A világon mindenhol ez van. Van olyan ország ahol még lélegeztető sincs elég, ott válogatnak hogy kit mentsenek meg. De visszatérve Magyarországra eddig elég enyhe intézkedések voltak.

2020. nov. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Mi értelme az éhezéssel szembeni intézkedéseknek? Múltkor fél napig éheztem, utána jóllaktam tésztával és ennyi. Aki éhes, egyen, aki meg nem, az ne!
2020. nov. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

#2: Azért ez nem ilyen egyszerű. A halottak között már ott van a negyvenes korosztály is, ők még dolgoznak.

Az időst el kell látni, aki kintről beviheti a vírust.

A krónikus betegséggel elhunytak 10%-a olyan betegsége volt, aminél gyógyszer mellett még 10-20 évig élhetett volna...

Vannak, akik kórházi kezelés mellett élik csak túl. Fiatalok.

De a kórházi kapacitás véges.

Plusz ez az egész egy hatalmi játszma. 2022-ben választás. Szigorúbb intézkedések kellenének, de emiatt nem hozzák meg. Mert ha így kihúzzuk a védőoltásig, az kb 10 ezer emberélet beáldozásával csak olyan kárt okoz a gazdaságnak, amiből még talpra lehet állni. És akkor a kampányban erre Orbán verheti a mellét.

10 ezer halott... Nem tűnik soknak, a lakosság kb. 0,1%-a. De ha köztük vagy, ez nem vigasztal.

2020. nov. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Az eddigi őszi intèzkedéseknek kb semmi értelme az igaz.

Az, hogy nálad enyhe tünetekkel lezajlódott, örülj neki.

Másnál meg rohadtul nem így megy.

Te, simán megfertőzhettél másokat, akik már kórházba, vagy a másvilágra is kerülhettek akár.

Annak meg, hogy te már átvészelted ne nagyon örülj. Simán elkapható másodjára is, úgyhogy nem vagy kibiztosítva semmi ellen sem.

2020. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem csak a covid betegeket kell ellátni, túl kockázatos túlterhelni az egészségügyi rendszert, különben megtörténhet, hogy egy baleseti bokatöréssel nem lesz, aki ellásson. Sok az idős orvos, sok fiatal orvos külföldre ment.
2020. nov. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

"Mi értelme a nevetséges intézkedéseknek?"


Roppant egyszeru, hogy az ilyen magukbol kifordult agyament barmokat mint amilyen te lehetsz kerdezo … szoval, hogy az ilyen degeneralt gondolkodasu embereket kordaban tartsak a kozosseg erdekeben!


Latod, ez ennyire egyszeru!

2020. nov. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ez olyan mint a szemeteles:


Normalis ember nem dobalja el a szemetet, mindenki masnak tilos! :)

2020. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet nálam van a gond, de valahogy nem rohant a sok vadidegen ember az én segítségemre, amikor jobban jött volna az alacsonyabb élelmiszerár vagy albérletár Budapesten. Akkor engem mi a fenéért érdekelne más?
2020. nov. 7. 12:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!