Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy éltétek meg a 2 hetes...

Hugi* kérdése:

Hogy éltétek meg a 2 hetes karantént?

Figyelt kérdés
Én már a 5.napja vagyok karanténba, kezdem már rosszul viselni a bezártságot. Engem megvisel de nagyon! Ki mit csinált?
2020. nov. 8. 17:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Jól, mert otthon ülős fajta vagyok. Semmivel sem másabb, mint bármelyik más napom.
2020. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem izgat, home officeban vagyok, gyakorlatilag ugyanaz, csak mos6 jobban be kell osztani a kaját
2020. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Szerencsére nem volt benne még részem, de akinek nincs senkije, az hogy vásárol be, és ki intézi az ügyeit addig? Amúgy én meg lennék ezeket leszámítva, kertes házban lakom, levegőzni ki tudok menni a kertbe/udvarba is. Meg amúgy se járok sehová általában, csak boltba, postára, és gyógyszertárba. Ha nem lennének súlyosabb tüneteim, még jól is esne, legalább pihenhetnék.
2020. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
A vége felé már én is megőrültem majdnem,pedig az a tpikius antiszoc,szocfóbiás ember vagyok:(
2020. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Kétszer két hetet voltam karanténban. Unalmas, de elviselhető volt.
2020. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Elég visszahúzódó típus vagyok, így a karantén alatt kb. csak annyi változott, hogy nem mehettem dolgozni meg bevásárolni. Elfoglaltam magam (tanultam, hobbielektronikával foglalkoztam, programoztam).
2020. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Az utolsó pár napban már rohadtul untam magam és kínomban takarítottam (nagyon örült nekem a család mikor harmadjára mostam fel ugyanazon a napon :D ) de ezt leszámítva jól viseltem.
2020. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#3

Elvileg le kell szólni az önkormányzatba, akik az egyedülállók, idősek bevásárlásait intézik. (Van rá vis maior jogszabály!)

Ügyeket meg nagyjából mindent lehet intézni a neten.


Kérdező!

Én voltam karanténban és nem viselt meg, mert amúgy sem vagyok egy mászkálós (rokkant vagyok, nem dolgozom)

A bevásárlásomat - ami frissen kellett - tej, kenyér, hús, stb azt a szomszédaim intézték, holott szomszédolós sem vagyok, ők ajánlották fel.

2020. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
3. válaszoló: ha nem lenne senkink, akkor tesco online bevásárlást választanám vagy megkérném fb vmi havert. Ügyintézés az nekem kb. a csekkbefizetest jelenti, de nekünk minden számla elektronikusan jön, a nagyját már el is utaltam. Levegőzni ki szoktam az ablakon hajolni :P
2020. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#9

A Tescó nem szállít mindenhova. A vidék 80%-ra nem, de állítólag az Auchan már országosan szállít, bár erre nem vennék mérget, csak hallottam.

2020. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!